2752
2734
عنوان

دیدن عکس همسر سابقتون کنار معشوقه جدیدش چه حسی بهتون میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 56 پست

واقعا من نمیدونم درد مردها چیه 

تحربه خودمو برات میگم شاید یکم اروم شدی

من  نزدیک پنج سال با یه پسری بودم که دلیل اینکه به ازدواج نرسید این بود که میگفت قبل من عاشق دخترعمش شده و بعد جواب نه شنیدن قسم خورده دیگه هیچ وقت ازدواج نکنه 

خب اوایل فکر کردم فقط یه حرفه 

اما بعد دیدم خیلی جدیه ،واقعا از ته قلبم دوس داشتم جای اون دختره بودم 

پیش خودم گفتم بلاخره خسته میشه دیگه ،دختر عمش هم ازدواح میکنه و تموم میشه این بلاتکلیفی من 

و منم که بی نهایت دوسش داشتم 

که یه روز اومد و گفت دختر عمم راضی شده بلاخره 

من دنیا رو سرم خراب شد و تموم شد بینمون همه چی

خب فکر کن همچین پسری که این قدر ادعای عاشقی میکرد نسبت به دخترعمش ....

یک سال و نیم بعد ازدواجش به من پیام داد و گفت میخوام ببینمت و اظهار دلتنگی و بخشش  کرد ،من که اصلا باورم نمیشد این یه مورد خیانت کنه ولی کرد 

جالبه زنش هم دوس داره ،یعنی مطمینم که زنشم دوس داره 

خیانت اولین چیزی که اثبات میکنه اینه که اون مرد قطعا عاشق اون زن نیست اولین چیزی که با عشق میاد ...

نه عزیزم اینو شما میگی که زنی 

چون داری از دید خودت میبینی 

ولی واقعا مردها فرق دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم موافقم اینجوری نیست که دوست نداشته باشه  مردا زاتشون همینه اونایی هم که خیانت نمیکنن ح ...

عزیزم این حرفا چیه میزنید؟؟؟😐😐😶

خیانت تو ذات هیچ انسانی نیست

اتفاقا برعکس، همه ی انسان ها در حالتی که از هر نظر اوکی باشن به سمت رفتار درست و آرامش و خوشبختی حرکت میکنن

خیانت یه ناهنجاری توی رابطه هست که از سر خوشی نمیاد، از سر نارضایتی و کمبود میاد حالا یا کمبود عشق یا کمبود رابطه جنسی یا کمبود ارضای روحی روانی و...

یک مرد وقتی کسی رو دوست داشته باشه طبق ذاتش تلاش میکنه تا حد امکان اون زن رو خوشبخت کنه و ازش محافظت کنه حالا چه از نظر جسمی چه روحی

حاضره خودش بره جلو آسیب ببینه اما خار تو پای عشقش نره

ولی وقتی کسی خیانت میکنه یعنی انقدرررر اون زن براش کم ارزش هست که حاضره واسه سرگرمی چند لحظه ی خودش، بزرگ ترین و موندگار ترین درد و آسیب روحی و حتی جسمی رو به اون آدم بزنه

بعد میگی دوستش داره؟؟؟

عزیزم این حرفا چیه میزنید؟؟؟😐😐😶 خیانت تو ذات هیچ انسانی نیست اتفاقا برعکس، همه ی انسان ها در حا ...

خانم عزیز حرف شما اشتباهه 

من حاضرم براتون صدها مرد رو مثال بزنم که خیانت کردن بعد به غلط کردن افتادن 

پس بدون که زنشون رو دوس داشتن که پشیمون شدن

2731
نه عزیزم اینو شما میگی که زنی  چون داری از دید خودت میبینی  ولی واقعا مردها فرق دارن

اتفاقا این موضوع در مورد مرداست نه زن ها

زن ها بیشتر بخاطر اصول اخلاقی وفادار می‌مونن 

اما وفاداری مرد ها ارتباط مستقیم با احساساتشون نسبت به اون زن داره

من اینو از تمام مردای دنیا شنیدم

چه اونایی که کلا پاک و اخلاقی هستن و چه اونایی که خیلی هم تنوع طلب و اهل خیانت هستن

جفتشون واضح میگن اگه یه مرد به طور واقعی عاشق یک زن باشه امکان نداره بهش خیانت کنه

چون در درجه اول اصلا تمایلی به این کار نداره و هیچکس جز عشقش رو نمیخواد

و در درجه دوم، حتی اگه یک درصد همچنان میل به تنوع طلبی رو داشته باشه بازم بخاطر اینکه به عشقش و رابطه اش آسیب نزنه امکان نداره خیانت کنه

هروقت یه مرد خیانت کنه اولا چیزی که به طور قطع مشخص میشه اینکه که عاشق اون زن نبوده یا حداقل دیگه عاشقش نیست

منم مثل شما جدا شدم.اون روز ها خیلی سخت میگذره ولی بالاخره میگذره.خودت رو از نظر روحی قوی کن.من الان حدودا ۷ سالی هست که از طلاقم میگذره.حال دلم خداروشکر خوبه.دوباره ازدواج کردم و الان هزار بار خداروشکر میکنم که از اون آدم جدا شدم و در کنار مردی هستم که باهاش حالم خوبه

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
اتفاقا این موضوع در مورد مرداست نه زن ها زن ها بیشتر بخاطر اصول اخلاقی وفادار می‌مونن  اما وف ...

حالا شاید یه علاقه ای بهش داشته باشه یا از سر وابستگی و حس های دیگه یه مقداری دوستش هم داشته باشه 

اما اولویت اولش خودشه 

و حتی لذت های غیر ضروری و تنوعی و لحظه ای خودش براش مهم تره از اون زن

چقدرطول کشید این حسا از بین بره؟ 

حدودا یکسال.فقط سعی کن هر زمان بهش فکر کردی خودت رو سرگرم کنی.منم مثل شما کار میکردم و خداروشکر خودم را سرگرم کار و باشگاه کرده بودم

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
حدودا یکسال.فقط سعی کن هر زمان بهش فکر کردی خودت رو سرگرم کنی.منم مثل شما کار میکردم و خداروشکر خودم ...

مگه فکرو میشه کنترل کرد

انقدر با کامنتای همین تاپیکم الان اشک ریختم چشمام میسوزه

هربار یادشون بیوفتم همینه زندگیم

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
خانم عزیز حرف شما اشتباهه  من حاضرم براتون صدها مرد رو مثال بزنم که خیانت کردن بعد به غلط کردن ...

متاسفانه شما تفاوت دوست داشتن واقعی و دوست داشتن فیک رو اصلا انگار نمیدونید

آره همه ی خیانت کار ها بعدش به غلط کردن میوفتن 

چون نمی‌خوان زندگی‌ شون خراب بشه

حتی اکثرشون زنشون رو طلاق نمیدن

و کلی بعدش ادعای دوست داشتن میکنن و زور میزنن از دلش در بیارن

این یعنی دوست داشتن؟؟

نه

این یعنی که نمی‌خوان زندگی امنشون بپاشه و زنی که داره کلی بهشون رسیدگی میکنه و آشپزی میکنه و بچه هاشون رو بزرگ میکنه و یه عمر به عنوان همسر به همه معرفی کردن رو از دست بدن و بعدش تنها بمونن

اما آیا عمیقا نیاز ها و احساسات و وضعیت خود اون زن براشون اهمیت داره؟؟

آیا عمیقا بهش علاقه ای دارن که دلشون بخواد با اون وقت بگذرونن و با اون باشن؟؟ به جای بقیه زن های بیرون...

آیا بخاطرش حاضرن فداکاری کنن؟ حاضرن با تموم وجود ازش محافظت کنن؟؟

همه ی اینا پیشکش

اونا حتییییی بهش وفادار نموندن چه برسه به بقیه

برو از هر مردی میخوای بپرس که وقتی عمیقا عاشق بشن چه رفتاری بروز میدن

تک تکشون میگن محافظت و تکیه گاه بودن و فداکاری و متعهد بودن از اولین بروز های عشق مردانه هست

پول دارم خونه دارم شغل دارم همه چیز دارم ولی همشون برام بی ارزشه  قلبم آروم نمیگیره، حالم بده

وای از آخر وعاقبت شون ...دل شکسته وبغض گلو تاوان خیلی بدی داره

الهی که هرچه زودتر طوری حال دلت خوش بشه که خودت هم حیرت زده بشی