2733
2734
عنوان

دیدن عکس همسر سابقتون کنار معشوقه جدیدش چه حسی بهتون میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 56 پست
اونقدر پشرفت کن تو زندگی مخصوصا از نظر مالی که وقتی برگشت علف در خونت ام حسابش،نکنی...این اتفاق تخل ...

پول دارم خونه دارم شغل دارم همه چیز دارم ولی همشون برام بی ارزشه 

قلبم آروم نمیگیره، حالم بده

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ازدواج میخوام چکار برم کیو پیوا بیشتر از 10 سال خاطره و عشقمو چکار کنم پدر دخترمو چکار کنم که نیست ...

یکی از بستگان ما متاهل بود با مرد متاهل ریخت روهم جدا شدن ازدواج کردن اینقدر قربون صدقه هم میفرفتن که منی که شوهرم عاشقم بود به حال اونا غبطه میخوردم 

کم کم اتیش عشقشون افتاد دعواها شروع شد تحقیرها خیانت ها و حالا با یه بچه زنه تنها شوهر ولش کرد رفت سراغ بعدی بعد از دوازده سال 

اینم تاوان کسی که وارد زندگیه متاهلی بشه

شما معلومه خیلی دوسش داری  طلاق نگیر ازش  درسته برات حال بهم زنه الان. اما یه فرصت به زن ...

دوسم نداره خانوم

نداره 

نمیخوادم چجوری بمونم چجوری ادامه بدم تا کی اینطوری تحمل کنم

2731
خب همسر سابقتون به شما چه ربطی داره عزیزم؟؟؟ مگه دوستش داری و نسبت بهش احساسات داری که ناراحت هس ...

دوسش ندارم؟

من 18 سالم بود تک دختر بودم بابام گفت میخوای ازدواج کنی ازدواج کن من راضی نیستم، من دیگه پدرت نیستم 

اومدم یه شهر دیگه باهاش با فاصله زیاد از خانوادم چطور به دروغ بگم عاشقش نیستم

نابودم کرد

دوسم نداره خانوم نداره  نمیخوادم چجوری بمونم چجوری ادامه بدم تا کی اینطوری تحمل کنم

اینجوری به خودت نگو 

خیانت کثیفه درست ،اما دلیل بر این  نیست که دوست نداشته 

گاهی یه غفلت ،هوس ،هر چیزی باعث میشه یه مرد همچین خطایی کنه 

ازدواج میخوام چکار برم کیو پیوا بیشتر از 10 سال خاطره و عشقمو چکار کنم پدر دخترمو چکار کنم که نیست ...

عزیز دلم🫂

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
اینجوری به خودت نگو  خیانت کثیفه درست ،اما دلیل بر این  نیست که دوست نداشته  گاهی ی ...

اره منم موافقم اینجوری نیست که دوست نداشته باشه 

مردا زاتشون همینه اونایی هم که خیانت نمیکنن حرعتشو نمیکنن 

دوسش ندارم؟ من 18 سالم بود تک دختر بودم بابام گفت میخوای ازدواج کنی ازدواج کن من راضی نیستم، من دیگ ...

ای بابا

پس مشکل اینه

در هر حال عشق یک طرفه هیچ فایده ای نداره

و آسیب میبینی

هر چه زودتر سعی کن فراموشش کنی و زندگیت رو شکل بدی

بعدش که از هر جهت اوکی شدی، عشق بعدی ات رو درست تر انتخاب کن و مطمئن شو که دو طرفه باشه

دوسش ندارم؟ من 18 سالم بود تک دختر بودم بابام گفت میخوای ازدواج کنی ازدواج کن من راضی نیستم، من دیگ ...

خدا بهت صبر بده و از ذهنت همه چی و پاک کنه الاهی

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
اینجوری به خودت نگو  خیانت کثیفه درست ،اما دلیل بر این  نیست که دوست نداشته  گاهی ی ...

خیانت اولین چیزی که اثبات میکنه اینه که اون مرد قطعا عاشق اون زن نیست

اولین چیزی که با عشق میاد وفاداری هست

به نظرم موآن کن. دیگه بهش فکر نکن یکی دیگه پیدا کن یا اگه هنوز آمادگی نداری برای خودت یه سرگرمی جدید پیدا کن و اصلا به هیچ وجه دنبالش نکن. نه عکساش نه پیجش اصلا هیچی.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
2706