2733
2739

سلام بچه ها خواهش میکنم قضاوتم نکنید من 24سالمه 17سالگی طلاق گرفتم ادمای زیادی توزندگیم اومدن پسرای زیادی بودن ک خواهانم بودن وقتی میومدن خواستگاری خانوادشون بخاطر طلاقم ناراضی بودن ومن میرفتم دعاکن براشون دعا میکردم ک راضی بشن و خلاصه بخام بهتون بگم خیلی پیش دعاکنا میرفتم الان دوسالی هست ک دیگ نمیرم واعتقادی ندارم و واقعا پشیمونم اما احساس میکنم سنگینی همون دعاها روزندگیمه ارزومه ی زندگی خوب ی همسر خوب داشته باشم ولی هیچ اتفاق مثبتی توزندگیم نمیفته😔

زندگی همه یه جورایی متوقف شده من ده ساله دلم یه مسافرت مشهد یا کربلا می خواد یا یه شهر نزدیک ولی نمی شه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به جای ازدواج روی پیشرفت خودت تمرکز کن کلاس برو یه هنری یادبگیر با سرکار برو .برا ازدواج دومت خیلی باید سخت بگیری و محتاط باشه به وقتش خودش پیش میاد سنی هم که نداری پس عجله نکن.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740
زندگی همه یه جورایی متوقف شده من ده ساله دلم یه مسافرت مشهد یا کربلا می خواد یا یه شهر نزدیک ولی نمی ...

واقعاعزیزم 😢منم به خاطر استرس واضطراب همیشگی چند سال درگیر بیماریم دلم میخواد شاغل بشم ولی شرایط جسمیم اجازه نمیده همین زیارت مشهد ومسافرت چند سال به دلمون مونده نمیدونم امتحان خداست یااینکه هنوز سعادتش نداشتیم 😢😭

واقعاعزیزم 😢منم به خاطر استرس واضطراب همیشگی چند سال درگیر بیماریم دلم میخواد شاغل بشم ولی شرایط جس ...

دقیقا منم همین هستم! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!