2733
2734
عنوان

بلایی که با ف.ال سر زندگیم اومد…میترسی نیاا

| مشاهده متن کامل بحث + 8446 بازدید | 237 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه من ظرفیت روحی در این مسائل ندارم

چون در درونت استرس داری هر چند میخای کنترلش کنی ولی هاله محافظت اسیب میبینن و همین باعث آزار از طرف اونها میشه 

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      

میتونه برای ف.ال باشه

من فکر میکردم اینکه میگن فا.ل خوب نیست یعنی کسی فال.ت بگیره خوب نیست پس اگر خودم بگیرم مشکلی نداره

منم در حد ف.ال پاسور برای خودم چند بار گرفتم یهو حس سنگینی و ضعف پیدا کردم!

در حد بیهوش شدن!

چند وقت هیچی نگرفتم دوباره که ف.ال گرفتم همون حال بهم دست داد

و متوجه شدم با فا.ل یا ارتباطی که پیدا میشه با ماورا، از انرژی انسان کم میکنه

سالهاست توو ماورا هستم ف.ال هم میگیرم البته نه مثل شما و موجودات ابعاد دیگه هم میبینم ولی نزدیکم نمی ...

بالاخره میشن.دیر نیست.ترک کنید و به قرآن و اهلبیت پناه ببرین

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
میتونه برای ف.ال باشه من فکر میکردم اینکه میگن فا.ل خوب نیست یعنی کسی فال.ت بگیره خوب نیست پس اگر خ ...

کلا اگه طرف از نظر فرکانس ضعیف باشه چنان انرژی از دست میده که بیهوش میشه..شما اول باید برای خودت یه منبع انرژی در نظر بگیری تا همیشه فول باشی بعد ف.ال بگیری

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
2706