2752
2734
عنوان

هر مو قع میرم خوابگاه میاامممم دلم میخواد ازدواج کنم😂🤣👍🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 36 پست
چقدر بیشعور

خیلی حالم از دانشگاه بهم میخوره اصلا دوست ندارم برم 

هرچند من هیچ دوستی ندارم خودم میرم میام 

ولی بچه های اتاق دیگه کاریشون نمیشه کرد ....

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
انشالله عزیزم هرچی زود تر تموم کنی 🥺 اونارو ولشون کن انشالله خدا یا مرد سالم جلو پات میزاره

ممنون انشالله

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همین که هم رنگ اونا نشدی  یعنی خیلی دختر خوبی هستی 💛

مرسی 🌻

2731

وای اسی تو منی یا من توام😂💔الان یکی از بچه ها هم کراشش که دکتره اومده خواستگاری،لعنت به این شانس من🗿😂ینی آدم ازدواجیم نیست اینارو میبینه دلش میخواد🦦از بس همه یا با دوست پسرشون یا شوهرشون حرف میزنن،ما هم که از بیکاری فقط در و دیوارو نگاه میکنیم😂💔

وای اسی تو منی یا من توام😂💔الان یکی از بچه ها هم کراشش که دکتره اومده خواستگاری،لعنت به این شانس م ...

وای دقیقا 🤣

وای اسی تو منی یا من توام😂💔الان یکی از بچه ها هم کراشش که دکتره اومده خواستگاری،لعنت به این شانس م ...

شماهم خوابگاهی؟

خیلی بده لنتی دم به دقیقه حرف میزن ، میرن بیرون

من وقتی اومدم دانشگاه اصلا ازدواجی نبودم ولی اینارو که میبینم میگم اینطور که پیش بره هیچی واسه خودمون باقی نمیزارن😂🤲🏻🤣

حالم خیلی بده بین یه مشت ادم بد گیر افتادم اصلا دلم نمی خواد خوابگاه برم

منم ترم اول حال تو رو داشتم برام جهنم بود..ترم دوم با دوستای صمیمیم هم اتاقی شدم و برام بهشت شد..بایدقبول کنی که ادما باهم فرق دارند من تو خوابگاه فهمیدم که چقدر تفاوت عقیده و سبک زندگی وجود داره...نباید خودتو گم کنی تا شبیه اونا بشی چون خودت هم یه نوع متفاوتی از سبک زندگی محسوب میشی..اگه موقعیتش پیش اومد تو هم رل بزن اگه نه هم اصلا برات مهم نباشه..جو خوابگاه اینجوریه دیگه تو دسشویی هم که میرن گوشی به دست با رلشون حرف میزنن..

منم ترم اول حال تو رو داشتم برام جهنم بود..ترم دوم با دوستای صمیمیم هم اتاقی شدم و برام بهشت شد..بای ...

اره دقیقا  من اینجوری میگم ها ولی من اصلا نمی تونم با جنس مخالف ارتباط برقرار کنم اصلا

اره دیگه باید تحمل کنم ای خدااااا

مرسی از نظرت

شماهم خوابگاهی؟ خیلی بده لنتی دم به دقیقه حرف میزن ، میرن بیرون من وقتی اومدم دانشگاه اصلا ازدواجی ...

آره

ولی خیلی بده بخدا😂تو راهرو میرم برم دستشویی طرف داره حرف میزنه،میام تو اتاق دارن حرف میزنن،میرم کلاس باز حرف از همیناست،دیگه روحیه ازدواجی نبودنمو دارن تغییر میدن😂💔واقعا ترسم اینه همه رو ببرن هیچی نمونه برامون😂😂آبجیم راست میگفت وقتی میری دانشگاه از بس بقیه رو میبینی ازدواجی میشی،باید بتونی مقاومت کنی🦦😂و من ساده ای که حتی کراشم نزدم تاحالا🗿💔

تازه پسره رل هم اتاقیم بهش میگفت منظورش من بودم کی اینا رو میگیره اخرش سنتی ازدواج میکنند باهم به ت ...

اتفاقاً الان آمار طلاق زوجایی که دم از عشق و عاشقی میزنن بیشتره😂

آره ولی خیلی بده بخدا😂تو راهرو میرم برم دستشویی طرف داره حرف میزنه،میام تو اتاق دارن حرف میزنن،میر ...

وای اره همش حرف ایناست ، اخرش مجرد میمیرم😂

ولی من همش احساس میکنم اخرش یکی از همین دانشگاه از همین شهر منو میگیره😂🤣🤲🏻

اتفاقاً الان آمار طلاق زوجایی که دم از عشق و عاشقی میزنن بیشتره😂

چی بگم والا حالا جالبیش اینه دختره باهاش بهم زد پسره دم به دقیقه زنگ میزد شکاک بود به قول خودش غیرتی ، دخترم عقد کرد با یکی دیگه