2752
2734
عنوان

هر مو قع میرم خوابگاه میاامممم دلم میخواد ازدواج کنم😂🤣👍🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 36 پست
آره ولی خیلی بده بخدا😂تو راهرو میرم برم دستشویی طرف داره حرف میزنه،میام تو اتاق دارن حرف میزنن،میر ...

والا ترم قبلی همه پسرا خیلی زشت بودن ولی این ترمی همش با ترم بالای ها افتادم  یعنی قشنگ با اون قشنگآ که میگن ترم اول رل نزنی  بزارید واسه بعدا الان بهشون رسیدم یعنی نگم برات اوففففف به به خدا قسمت شما هم کنه😂😂😂🤣🤲🏻

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
وای اره همش حرف ایناست ، اخرش مجرد میمیرم😂 ولی من همش احساس میکنم اخرش یکی از همین دانشگاه از همین ...

والا؟باز خوبه شما پسر دارین که😂ما پسر نداریم تو دانشگاه،آخرش میبینی رفتم بازیچه دست زنای پیر هوسباز شدم😔😂💔(وی خود نیز دختر می باشد)😂🦦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ترم قبلی همه پسرا خیلی زشت بودن ولی این ترمی همش با ترم بالای ها افتادم  یعنی قشنگ با اون ...

جوووون، ان شاءلله خدا یکی از خوباشو برا ازدواج قسمتت کنه😉میام تو تاپیک عروسیت بندری میرقصم😌🤟🏻😁گرم کردن تاچیک عروسیت با من😎😂غمت نباشه🦦

جوووون، ان شاءلله خدا یکی از خوباشو برا ازدواج قسمتت کنه😉میام تو تاپیک عروسیت بندری میرقصم😌🤟🏻😁گ ...

انشالله شما دعوتی از همین الان فقط دعاکن کیس مورد نظر پیدا بشه😂🤲🏻

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
2731
باشه،ان شاءلله که یه خوبشو خدا برات کنار بذاره وای من چی بپوشم حالااااااا🦦😂💔

هر چی دلت میخواد 💃 رقص چاقوم هم مال توعععع از الان بگم😂🤣😆