2733
2734
عنوان

اگه بچه دار نشم شوهرم طلاقم میده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 53 پست
نمی‌دونم چرا اینجوری شدم همش دوست دارم از شوهرم بپرسم اگه بچه دار نشیم چی  یا میرم تاپیکای نی ...

همون انرژی منفی گرفتی نخون اینجور مسائلو

نگران نباش خدا بزرگه دلتو آروم کن 

بعدشم به ژنتیکتون نگاه کن ببین مادرت خاله هات اینا راحت باردار شدن یا نه

تنبلی تخمدان هم مادرم داشت هم جاریم جفتشونم باردار شدن مشکلی نیس زیاد دیدم اینجوری

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

مرتب ورزش کن

تحرک داشته باش

وزنتو متعادل نگه دار 

شکلات شیرینی قندشکر و در کل هرچیزی که شیرینه و کار دست انسانه رو نخور غیراز میوه ها و سبزیجات ک زیاد استفاده کن

شکمتو گرم نگهدار

اینا نهایت کارایی ک میتونی خیلی ساده و راحت انجام بدی نتیجشم تا بعده عروسیت میبینی حتما

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زن داداش من هفت سال بچه دار نشد،خیلی هم دکتر میرفت.یه روز مامانم  به من گفت اگر بچه دار نشه،پسر ...

من گربه دارم 

قبل اینکه عقد کنیم مامان شوهرم به دختراش گفته بود گربه نازایی نیاره 

در صورتی که اصلا گربه نازایی نمیاره ولی همین من بچه دار نشم میندازن گردن گربه و هزار تا عیب میذارن برای همینم خیلی حساس شدم 😭

شما چی بهش نگفتی مثلا اگه ناراحتی برو زن بگیر ؟همش فک میکنم بهش اینجوری میگم اگه بچه دار نشیم 🤕

ن چرا بگم!! چرا این حرف رو تو ذهنش میخای بندازی مثلا....مگ فقط برا بجه با تو ازدواج کرده ک اگ نشه بره زن بگیره 

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
همون انرژی منفی گرفتی نخون اینجور مسائلو نگران نباش خدا بزرگه دلتو آروم کن  بعدشم به ژنتیکتون ...

اونا راحت ولی آخه خیلیا مادراشون زود و چند تا بچه آوردن خودشون بچه دار نشدن 🤕

تو نی نی سایت تاپیکای قدیمی و جدید چقد خوندم که هر کاری کردن بچه دار نشدن 😭

معلومه خیلی بی کاری و بدون مشکلی ک هنوز هیچی نشده و معلوم نیس شیون قبل مردن گرفتی ،ایشاالله توهم مادرمیشی توفکرچی رغتی

فکرمیکردم سنگ صبورهم باقی میمونیم  ادمیه دیگه دلش خیلی چیزا میخاد،چه بسیارتقدیرهاکه به تدبیرهاخندیدند، رفتی و تاابدگوشه قلبم ماندگارشدی خواهرم
اونا راحت ولی آخه خیلیا مادراشون زود و چند تا بچه آوردن خودشون بچه دار نشدن 🤕

کی گفته خیلیا؟ اینجا همه میان مشکلاشونو مینویسن راه حل بگیرن دلیل نمیشه همه ی آدما اینجا باشن اتفاقا اکثرشون خوبم بچه دار میشن بد به دلت راه نده... 

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
من گربه دارم  قبل اینکه عقد کنیم مامان شوهرم به دختراش گفته بود گربه نازایی نیاره  در صو ...

نه انشالله،فقط استرس نداشته باش،استرس خودش علت اصلی نازایی هست

البته منم شنیدم حیوانات خانگی،نازایی میاره،از پرنده گربه وسگ و...

معلومه خیلی بی کاری و بدون مشکلی ک هنوز هیچی نشده و معلوم نیس شیون قبل مردن گرفتی ،ایشاالله توهم ماد ...

نمی‌دونم همش میگم ینی من تنبلی دارم شوهرم و گول زدم بهش نگفتم ؟ 

نمی‌دونم همش میگم ینی من تنبلی دارم شوهرم و گول زدم بهش نگفتم ؟ 

بجای این افکارپوچ دنبال سبک صحیح زندگی غذای سالم و دمنوش های محرک برای تمیزی و قوی شدن رحم و‌تخمدان بخور مهم ترازهمه توکل به خدا 

فکرمیکردم سنگ صبورهم باقی میمونیم  ادمیه دیگه دلش خیلی چیزا میخاد،چه بسیارتقدیرهاکه به تدبیرهاخندیدند، رفتی و تاابدگوشه قلبم ماندگارشدی خواهرم
بجای این افکارپوچ دنبال سبک صحیح زندگی غذای سالم و دمنوش های محرک برای تمیزی و قوی شدن رحم و‌تخمدان ...

والا فقط ورزش نمی‌کردم تو زندگیم وگرنه نه غذای فست فود همش میخوریم نه هیچی نمی‌دونم چرا اینجوری شدم 

بادکش و خودم هم میتونم انجام بدم ؟

بله

من خودم انجام میدم

با چند بار تمرین تونستم

دو ماه انجام دادم حامله شدم البته قسمتم نبود نموند برامون

ورزش هم خیلی خیلی مهمه 

ورزشهای شکمی

همین استرس بیخود تنبلستو بیشتر میکنه،منم تنبلی داشتم بچه دار شدم کی گفته کسی که تنبلی داره بچه دار نمیشه،

💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
2706