2752
2734
عنوان

اگه بچه دار نشم شوهرم طلاقم میده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تنبلی دارم بچه اولمو ۳ سال طول کشید تا حانله شدم ولی دومی ناخواسته و توی شیردهی حامله شدم.تنبلی مشکلی برای بارداری ندازه عزیزم با اصلاح سبک ب براحتی باردار میشی

شما بفکر اینی ازدواج کنی بعد ببینی بچه دار میشی یانه؟؟؟ بفکر خوشیت باش کیف کن اول زندگی حالا تا خر ...

تو نی نی سایت تاپیکای قدیمی و جدید چقد خوندم که هر کاری کردن بچه دار نشدن 😭

تنبلی تخمدان به تنهایی مشکل جدی نیست خیلی ها رو دیدم بلافاصله بعد از ازدواج اقدام کردن گفتن زمان میبره باردار شیم و همون اول باردار شدن

تا از شوهرت و زندگیت مطمئن نشدی فعلا سراغ بچه نرو 

اینکه شوهرت اطرافیان میتونن پرش کنن فقط توی بچه دار شدن مشکل آفرین نیست باعث مشکلی توی هر موضوعی میشه 

فقط میتونی وزنت رو پایین نگه داری و همیشه ورزش داشته باشی تا مشکل حاد نشه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
داره ولی فهمیدم بچه هم میخواد تازه فقط خودش نیس که اطرافیان هی گوشش و پر کنن چی 😭

هیچ کسی مث شوهر من بجه دوست نیس انقدی ک بچه های غریبه هم عاشقشن ولی الان ده ساله بجه دار نمیشیم و حتی یبار ب روی من نیاورده...اگ عاشقت باشه بدون بجه هم میخادت

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
داره ولی فهمیدم بچه هم میخواد تازه فقط خودش نیس که اطرافیان هی گوشش و پر کنن چی 😭

زن داداش من هفت سال بچه دار نشد،خیلی هم دکتر میرفت.یه روز مامانم  به من گفت اگر بچه دار نشه،پسرم بره زن بگیره.منم با مامانم دعوا کردم،گفتم هیچوقت این حرفو نزن،خودت دختر داری،اگر اینکارو کنی،فردا سر دخترای خودت میاد و مامانم قانع شد و خداروشکر زنداداشم بعد یه سال باردار شد.

میخوام بگم اگر شوهرت عاقل وفهیم باشه هیچوقت به ازدواج مجدد فکرم نمیکنه

به حرف یه دکتر نمیشه حساب کرد  دکتر به شوهر منم گفت که اسپرم هات خیلی کمه ولی خدا دو تا بچه دا ...

هیچ علایمی هم ندارم از تنبلی علایم ظاهری و اینا 

ولی پریودم یک روز شده سر این رفتم دکتر آزمایش و سونو دادم سونو رو میبینن میگن تنبلی عکسشو هم دیروز گذاشتم نی نی سایتیا گفتن تو سونو که تنبلی نداری نمی‌دونم دیگه 

ولی پریودم یک روز هست 😭

تو نی نی سایت تاپیکای قدیمی و جدید چقد خوندم که هر کاری کردن بچه دار نشدن 😭

دوست عزیز ببین مشکلت تنبلی تخمدان نیس

مشکلت ذهنته 

فکرت بیماره

مطمئن باش بدنت اینقدر بیمار نیس

این فکر بیمار بدنتم از بین میبره

بنظرم اول پیش یه تراپیست برو تا بفهمی چقدر داری خودتو عذاب میدی 

خداشفات بده الان نصف ملت تنبلی دارن بچع دار هم شدن نکنه بخاطر این مشکلت میخوای همون اول زندگی اقدا ...

اره 🤕پس چه کنم قرص و اینا بخورم بدتر مرض پیدا میکنم 😭

دلیل ازدواج مگه فقط بچه آوردنه که اگه بچه دار نشی بگه جدا بشیم!!

مثبت فکر کن جای این افکار.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
هیچ کسی مث شوهر من بجه دوست نیس انقدی ک بچه های غریبه هم عاشقشن ولی الان ده ساله بجه دار نمیشیم و حت ...

شما چی بهش نگفتی مثلا اگه ناراحتی برو زن بگیر ؟همش فک میکنم بهش اینجوری میگم اگه بچه دار نشیم 🤕

یه نفر تو همین سایت گفته بود تو عقد حامله شده  میگفت فکر نمیکردم  حامله بشم چون تنبلی تخمدان داشتم  ولی تو عقد باردار شده بود .😊😊😊😊

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖
2706