2752
2734
عنوان

اگر کسی زمستون 97، هشتصدهزارتومن کادوی عروسی داده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 10212 بازدید | 395 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رو سکه حساب نکنید ، چون اون که سرمایه گذاری نکرده،  پول کادو داده !  به نظرم اگه می خواهی ...

آره دقیقا پدرمم همینو‌میگه ،میگه طلا که ندادن که محاسبه میکنن ،الان‌میشینم‌تناسب میبندم که دقیق برگردونیم که ناراحتی پیش نیاد

بعد ۸ ماه بهشون بر نمی خوره ؟

ما دعوتشون کردیم چندین بار نیومدن ،دیگه اینقدر اصرار کردیم که پاگشا کردیم و حالا برای مناسبت بعدی میخوایم باقس پول رو‌بدیم

ما دعوتشون کردیم چندین بار نیومدن ،دیگه اینقدر اصرار کردیم که پاگشا کردیم و حالا برای مناسبت بعدی می ...

این نیومدنشون به خاطر ناراحتی بابت کادو بوده 

همچین کدورتی برای ما هم پیش اومد 

تاالان که ۱۱ سال گذشته رفع نشده

😐🤷🏻‍♀️
متوجه شدیم بدون عروسی رفتن سر خونه زندگیشون  نهایت زنگ می زدید می رفتید خونه شون ،اونجا باهاشو ...

دیگه گفتیم اول پاگشا کنیم ،ما خونه تازه عروس اول نمبریم ،رسم هست انگار ،حالا بازم من وارد نیستم مامانم میدونه

دیگه گفتیم اول پاگشا کنیم ،ما خونه تازه عروس اول نمبریم ،رسم هست انگار ،حالا بازم من وارد نیستم ماما ...

الان دیگه رسم و رسوم هم عوض شده 

طرف به روز ،کادو حساب می کنه 

سعی کنید زودتر بی حساب بشید 

😐🤷🏻‍♀️
الان دیگه رسم و رسوم هم عوض شده  طرف به روز ،کادو حساب می کنه  سعی کنید زودتر بی حساب بش ...

آره موافقم 😄حالا من و یه دختر از اون خانواده موندیم ،قرار شده طلا بدیم بهم که دیگه به محاسبه نرسیم ،البته من خودم عروسی دوس ندارم اگر شوهرم موافق باشه مهمونی کوچیک میگیرم

2706