2733
2734
عنوان

کسی میدونه اسم این درخت، با این گلهای زیبا و خوشبو چیه؟🏵

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 57 پست
عزیزم این درخت ترون هست بهش یاس هلندی هم میگن

ممنونم از راهنماییتون

یکی از کاربرا گفتن افاقیاست.

دونه هاش تو یه محوظه ای کروی قرار میگیره که تو پاییز قهوه ای رنگی هست، شبیه گیلاس میمونه  اما خشک و گرد و قهوه ای

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زدنم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لایک نکردین ولی میگم درخت زیتون تلخ هست😌🫒🌳

مرسی

یا اسامی مختلفی داره، یا اختلافی بین اسامیشون هست.

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زدنم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!
اقاقیا، مرسی چه اسم قشنگی هم داره

متاسفانه اشتباه گفتم 

سرچ کردم درخت زیتون تلخ هست .براما اقاقیاس واین فصل فوق العاده بودارن بااینکه تلخه بوش ولی حس خوبی میده ..فک کردم اینم اقاقیاس 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
محل ما هم خیلی زیاده .شبا خیلی عطر خوبی می پیچه 

بله همین طوره، انگاری تو خنکای شبها عطرش بیشتر میشه

زيتون تلخ

مرسی

مرسی یا اسامی مختلفی داره، یا اختلافی بین اسامیشون هست.

زیتون تلخ (نام علمی: Melia azedarach) نام یک گونه از سردهٔ زیتون تلخ است. این گونه بومی کشور چین است . میوه های این درخت تا مدت‌ها حتی بعد از رسیدن بر روی شاخه‌ها باقی می‌ماند. خوردن میوه‌ها برای انسان سمی است و برای کودکان ممکن است خطرناک باشد ولی برای پرندگان تغذیه‌ای مناسب در فصل زمستان است.

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
بهشون میگن زیتون تلخ بوی خیلی خوبی هم دارن درخت زینتی هستن و استفاده خوراکی ندارن

مرسی

بله. خیلی زیباست

متاسفانه اشتباه گفتم  سرچ کردم درخت زیتون تلخ هست .براما اقاقیاس واین فصل فوق العاده بودارن با ...

ممنونم که سرچ کردین، بله بوش عالیه

اقاقیا گلاش سفیده  خوشه ای  بوش متفاوت  درختش برگهای متفاوتی داره

بله عزیزم متوجهم ..اول عکسو دقت نکردم خیلی ..باتوجه به توضیحات استارتر کامنت گذاشتم 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
متاسفانه اشتباه گفتم  سرچ کردم درخت زیتون تلخ هست .براما اقاقیاس واین فصل فوق العاده بودارن با ...

بله خیلی شبیه اقاقیاس

اما اقاقیا گل هاش خوشه ای تر هستن و به هم نزدیک یا چسبیده هستن اما شکوفه های این درخت فاصله دار هستن

https://harfeto.timefriend.net/17180307082617
ممنونم که سرچ کردین، بله بوش عالیه

اولین باربود بدون توجه پست گذاشتم 

2706