2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم بادشدید وصدای گرومب ابرا خیلی میترسم وتاریکی درجایی غیرازخونمون

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

من تقریبا از هر موجود زنده ای که سمتم بیاد میترسم. میخاد سوسک باشه، جوجه باشه یا گربه حتی مورچه رو لباسم باشه و حس کنم رفته تو بدنم باز میترسم😶 یه مدت یه جوجه خروس تو حیاط مادرشوهرم بود ۶مشم گشنه بود هرکی میدید میفتاد دنبالش من بار ها تو حیاط چرخ زدم و جیغ زدم که نجاتم بدین 

2738

من از سوسک،مارمولک،مار نفرررت دارم،اقیانوس،دریا فوبیا دارم،از اتاق عمل،بتادین،لباس سبز اتاق عمل خیلییی میترسممم🤮😭

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه