2733
2734
عنوان

بارداری پرخطر دارم مادرم بهم اهمیت نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 36 پست

اگه ناراحت نمیشی بگم...

والا شما هی داری باردار میشی. اون ببچاره ام هزارتا کار داره نمیتونه. باید شوهرت بهت کمک کنه

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸

خدایی مقصری شما برو اونجا

الانم نمیتونی اون‌موقع میرفتی که بچه نداشتی اولیش بود

یعنی مامانت با این سن زندگیشو یکسال ول کنه بشوهرت سخت نگذره😳😳

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایناهمشون توقعات بی جاعه

شوهرکردی رفتی مادرتم تاحدودی مسولیت داره اگه تاوانشونداری باردارنشوایناهمشون مسولیت شوهرته که کنارت باشه

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
۱۳۴۰۲!!😐😐😐

لعنتی

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

خیلی متوقعی....

میدونم بارداری حساسی ولی قرار نیست بقیه جور مارو بکشن حتی مادر

من انواع مشکلات بارداریو سقط باروری داشتم خودم دست تنها وقتی استراحت لازم بودم کمک کار میگرفتم غذامم از بیرون تا اون روزا تموم شد

منم راه دور زندگی کردم انواع مشکلات جسمیم داشتم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بعدش عزیزم به خودت رحم کن خواهر. سال گذشته چهارتا سقط داشتی. با بارداری های قبلی میشه شیش بار بارداری.!!!! مگه مجبوری اون هم واسه شوهری که حاضر نیست یه کمکی واست بیاره

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

پرستار بگیر 

اتفاقا بهتر هم هست 

پس فردا تو پیری مشکلی پیش اومد براش بگو برو پسرات نگهت دارن. حوصله داریاااا

بیان هم تا ابد منتش روت هست

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

عزیزم بسه مادرته نوکرت که نیست!

من خودم اگه تو همچین شرایطی بودم دیگه بچه نمی‌آوردم

و توقعمو میاوردم پایین بگیریم حدود ۲۵ سال هوامو داشته نونمو داده ترو خشکم کرده بعد از اونم به جای اینکه کاری کنم ی نفس راحت بکشه بشم بلای جونش؟ عزیزم بهت حق میدم بالاخره بارداری دوست داری مادرت کنارت باشه یکی کمکت کنه ولی اینجوری نمیشه مگه شوهر نداری ؟ بخاطرت کنارت باشه تنهات نزاره اونم زندگی خودشو داره نمیتونه دست از همه چی بکشه ۱ سال بیاد پیش تو

عزیزم انشالله فرزندت سالم‌بدنیا میاد نگران‌نباش اصلا

توکلت به خدا باش مادرتم‌سنی ازش گذشته زندگی دارع اونم نباید به کسی زور بگیم خانواده شوهرت وقتی میگن چرا ولش کردی رفتی خب خودشون میومدن پیشت فوت بچه های قبلت اصلا ربطی به حضور مادرت نداره الانم حالت بده زنگ بزن شوهرت مرخصی بگیرع  یکی از فامیلای شوهرت بیاد خونتون 

من مادر مریض حاله یعنی راه رفتن براش سخته همش مادرشوعرم میگه چیزی هوس کردی بهدمن بکو دکتر من میام باهات مامانت گناه داره 

چون سابقه سقط دارم به فامیل شوهرم نگفتن چون عیب زوم گذاشتن مادرشوهرم پنج تا عمل انجام داده و یکی بای ...

حالاچه اصراریه حتمادومی روبیاری؟بی خیال یکم به خودت استراحت بده.....درضمن مراقبت ازشمافقط وظیفه همسرتون هست....

از بچه اولت نمیتونی کمک بگیری؟ به زبون بگیرش یکم شرایطتو توضیح بده بلخره مادرشی درک میکنه

شما استراحت کن اونم گاهی خونه رو مرتب کنه مادرتم هرازگاهی غذا بفرسته

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
فکر و ذکرش عروس و پسره الان دغدغش خرید وسایل عروسی پسرشه مهمونی و پاگشا آیا این بچه بی زبونی که تو ش ...

مثلا بیاد چیکارکنه برات ,حتما قسمتت بچه نیست چرا هی حامله میشی وقتی شرایط نداری , چرا چهارماهه نمیری سرکلاژ کنی که سقط نشه بچه هات ,اون جنینهای بی گناه ومادرتم زجر ندی.

گلم من بارداری اولم ی سقط داشتم خونه مادرم بودم خون ریزی درد شدید داشتم نزاشتم متوجه بشن که سقطه 

تو تریاژ بیمارستان فرستادم اورژانس زایشگاه تک تنها سوراخ سوراخم کردن بدون همراه رو تخت بیمارستان افتاده بودم

مادرم نفهمید بهشون گفتم رفتیم پارک مهمونیم جایی

چند روز دیگه هم باید برم عمل بازم بهشون نمیگم دلیل نداره بخواد جر منو بکشه من ی بچه ام کلا خیلی نگران میشن میترسن چیزی بگم تو این را های سختی که پشت سر گذاشتم فقط همسرم اطلاع داره و خودم و اون پیشم بود

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2706