2752
2734
عنوان

خواستگاری برادر شوهر لطفاً بیاینننن راهنمایی م کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم مگه شوهرتو دعوت نکردن؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

چقد ي موضوع ساده رو پيچيده ميكنيد و احتمالا از توش ي اعصاب خردي هم در مياريد

همين اتفاق برا دوست من افتاد و شب ك شوهرش رفت توي مراسم بله برون دوستم با بچه ش رفت بيرون و دلخوري هم نداشت

ديدگاهت منفي هست

خیلی زشته اگه بری.نذار شوهرتم بره.خودتونو سبک میکنین

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
آخه شوهرم میخواد بره

بره داداششه باید بره

ولی شما نرو چون دعوت نیستی

ما هم چند وقت پیش خواستگاری خواهرم بود داداشام اومدن بدون زنشون

داداشم خودش گفت جلسه اول بهتره خصوصی باشه و عروسا نیان

2706