2733
2734
عنوان

دخترم میگه آبرومومیبری بااین خوراکی هایی که میزاری😐

| مشاهده متن کامل بحث + 10324 بازدید | 248 پست
دو سه بار براش بذار توام نگه مامانم اصلا نمیزاره بعد بهش بگو هرچی دلت خواست بیا خونه بهم بگو همون ر ...

باورت میشه من مدام پای گازوغذام ولی تومحیط عمومی خیلی برام سخت چه بچه ام چه خودم چیزی بخوریم که شایدکسی هوس کنه این برام خط قرمز

منم توخونه بهش میدم ولی تومحیط عمومی خیابون ومهدوجاهای دیگه اجازه نمیدم نمدونم شایدمادربدی باشم براش ...

نه خواهر من اینجوری راضی شده هرموقع دلش بخواد تو خونه میگه همون روز حتما واسش درست میکنه مامانم البته خودشم یه چیزایی اضافه میکنه بهش

یسری چیزا ب شعور بر میگرده دیگه الان ب هرکی بگی میفهمه توی محیط عمومی جایی که بچه های کوچولو هستن نباید خوراکی های بود دار و هوس انگیز بدن ب بچه 

بحث وضع مالی نیست دل بچه که این چیزارو نمیفهمه ممکنه شب قبلش همون غذارو خورده باشه ولی دوباره دلش بخواد 

جدا از شعور کم یسری خانواده ها اون مدرسه مدیریت ضعیفی ام داره بیار جدی صحبت کن جمع کنن خودشونو

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقت و برداشت مفهومی شما از متن من درست نبوده تقصیر من نیست چون نوشتم از خوراکی های مثل چیپس و بستنی ...

برداشت من دقیقا از متن پبام شما بوده و بس. متاسفانه طوری استفاده از این خوراکی‌های ناسالم رو عادی جلوه دادی که انگار هیچ آسیبی میزنن و برعکس پر از فایده هم هستن!! 

بهتره بی فکری و کم کاری در حق بچه‌ها رو به بیماری‌های نادر مادر زادی ربط ندیم! 

ضمنا هندوانه هیچ سمی نداره... اما زیاده روی در هررررکاری و هر چیزی مضره، حتی آب خوردن... 

ببین درست میگی اما بحث خوردن نیست بحث تاثیریه که توی روحیه بچه میزاره. بچه وقتی از خانواده بخواد و خ ...

من پسته اجیل ومغزیجات ازعیددست نخورده داشتم ولی یکی دوروزگذاشتم بازمنصرف شدم میگم توخونه بخوره بچه ای دیگه نبینه دلش بخواد

باورت میشه من مدام پای گازوغذام ولی تومحیط عمومی خیلی برام سخت چه بچه ام چه خودم چیزی بخوریم که شاید ...

اره عزیزم متوجه ام با دخترت ام در این باره صحبت کن

خیلی خوب کاری میکنی دارایی های آدم مال خودشه نه برای نمایش ب دیگران 

ب مربی مهد ام پیام بده بچه ها ب کنار شاید اونم دلش بخواد خب همبرگر و چیپس و... رو همه دوست دارن 

پارسال معلم خواهرم باردار بود خواهرم گیر داده بود من فلافل باید ببرم

مادرم زنگ سوم خودش برد مدرسه گوشه حیاط داد بهش نذاشت ببره تو مدرسه 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
منم توخونه بهش میدم ولی تومحیط عمومی خیابون ومهدوجاهای دیگه اجازه نمیدم نمدونم شایدمادربدی باشم براش ...

دخترم که مهد میرفت بهمون برنامه غذایی دادن ....فقط طبق اون لیست حق داشتیم غذا بهشون بدیم خوراکی هم فقط میوه و نخودچی کشمش و مغز گردو ....اگر بچه ای به جز اون لیست چیز دیگه میورد با بازی و خنده ازش میگرفتن البتع زنگ اخر بهش میدادن که ببره خونه..وبهش میگفتن که قانون شکنی کردی مثلا بهش یه جریمه میدادن و دیگه اون بچه از ترس جریمه شدن نمیورد...اگه بچه ای خوراکی نداشت مربی به بچه ها یاد داده بود که با هم شریک بشن و بخورن

همیشه توهرجاومکانی هستیدبه این فکرکنیدشایدکسی واقعاتوانایی مالی نداشته باشه وحسرت بکشه من حتی بیرون هم میریم تویه جایی میشینم که کسی اطرافم نباشه نمدونم رواین مسائل خیلی حساسم به بچه امم گفتم خوراکی توپارک فقط بایدجایی بخوری که کسی نبینه ولی رفت مهدکلافراموش کردچون هرروزمیبینه

اره عزیزم متوجه ام با دخترت ام در این باره صحبت کن خیلی خوب کاری میکنی دارایی های آدم مال خودشه نه ...

چه مادرخوبی داری مشخص خودخواه نیس فقط به فکربچه خودش باشه همه بچه هابچه های ماهستن ادم نبایدخودخواه باشه فقط به فکرشکم بچه خودش باشه 

ببین درست میگی اما بحث خوردن نیست بحث تاثیریه که توی روحیه بچه میزاره. بچه وقتی از خانواده بخواد و خ ...

خب ببین هميشه یه کسی هست تو اطراف ما از من قشنگ تره پولدارتره موفق تره و....

من نمیتونم به بقیه بگم شما پیشرفت نکنید تا من یا فرزندم سرخورده نشن 

اینکه بعضیا خوششون میاد چیزهایی به بچه هاشون بدن که باعث حسرت بقیه بشن و فکر میکنن اینجوری دارن لطف میکنن به بچه هاشون که بحثش جداست....

اونا هم دارن لطمه میزنن به بچه شون.

اما من به نظرم اگر اعتماد به نفس بچه هامون رو از کودکی بالا ببریم و بهشون شکرگزاری و تلاش رو یاد بدیم اینجوری ازشون انسان های بهتری می‌سازیم و تو بزرگسالی دیدن موفقیت و بالاتر بودن بقیه اونارو ناامید نمیکنه

خواهر من مدیر مهد بود اصلا نمیزاشت چیزهای بیرونی بخرن

صبحانه میگفت فقط نون پنیری ،کره ،خامه و.. این چیزا 

میان وعده هم فقط میوه و آبمیوه 

و مشخص میکرد مثلا روز شنبه یا یکشنبه همه فلان چیز بیارن 

ولی الان ک خودش نیس دخبرش میره مهد میگه روزی یه چیز جدید میبینه

دختر عاقلیه اینجوری نیس بگه منم میخام ولی وقتی عکسایی مهدشون میفرستن میبینی که هر بچه ای به دست بقیه نگا میکنه ، گناه دارن اینجوری 

مهد پسرم هم همون اول کار یه مبلغی گرفتن هرروز تو کلاسشون خودشون غذا درست میکردن یادشون میدادن...مثلا امروز ساندویچ کتلت داشتن ...یکی نون ساندویچ میدادن دستشون بعد یادشون میداد که چه جوری باید ساندویچ درست کنن...یا سالاد ماکارونی چه جور درست کنن..البته موادش رو آماده می‌کردند بچه ها فقط درست می‌کردند .... 

برداشت من دقیقا از متن پبام شما بوده و بس. متاسفانه طوری استفاده از این خوراکی‌های ناسالم رو عادی جل ...

من با شما بحثی ندارم

چون فکر میکنید حرفتون مطلق صحیح هست

و سرچ درستی ندارید

هشتاد درصد هندوانه های سال گذشته سرشار از سم بالای دز مجاز بود

خیلی از کشاورزها امسال کاشت هندوانه رو به شدت کاهش دادند

چون پارسال هم مردم با خرید و خوردن هندوانه دچار حتی یکبار دچار آسیب گوارشی شدند

و پزشکان متخصص گوارش و آزمایشگاه های شیمیایی بهتر مطلع هستند و کلی از هندوانه های صادراتی امحا شد!

شما هم یه جوری درباره خوراکی ها صحبت کردید انگار سم مهلک هست 

اتفاقا برای تنوع و تشویق خوراکی ها خوب هستن

سختگیری الکی برخی والدین آسیب بیشتری میزنه در همه ابعاد به کودک.

من حوصله بحث بی فایده با شما رو ندارم

کسی که باید متوجه بشه ، 

متوجه میشه حتی از خوراکی هم میتونه در راستای هدف مثبت استفاده کرد

2706