2733
2734
عنوان

دخترم میگه آبرومومیبری بااین خوراکی هایی که میزاری😐

| مشاهده متن کامل بحث + 10314 بازدید | 248 پست
عزیزم دختر من ۶ سالشه یکم بلند حرف میزنم میگه برات متاسفم شخصیتمو خرد کردی 😐😐

خوب نیست بیشتر از سنشون حرف بزنن ، نشونه ی اینه که در محدوده سنیشون نیستن برای رشد خوب نیست بچه ها باید هم سن سال خودشون باشن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۷ سال پیش ک دخترم مهد و پیش میرفت هر روزشون طبق برنامه بود.مثلا شنبه ساندویچ تخم مرغ و کیک خونگی و م ...

اینجوری هم بده .شایدیکی ازبچه هایه غذایی رودوست نداشته باشه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
گشنه نمیمونه دیگه لقمه ومیوه اش هس دیگه توخونه بهش اجیل میدم 

خب به خاطر اون اعتراض میکنه  عزیزدلم تنوع دلش میخواد 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
حالا پسر من کلاس ششمه میگه دوستم مامانش براش لقمه کوکو وکتلت میزاره تو چرا برای من نمیزاری من شاغلم ...

کوکو رو که ساعت ۵ صبح سرخ نمی کنه که !شام دیشب بوده فقط گرم می‌کنه میده دست بچه 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
اینجوری هم بده .شایدیکی ازبچه هایه غذایی رودوست نداشته باشه 

اتفاقا چند تایی بودن که ساندویچ تخم مرغ مثلا دوست نداشتن ولی وقتی میدیدن همه بچهای دیگه دارن میخورن اونا هم ترغیب میشدن که بخورن و اینجوری اون بچه ها هم اون تخم مرغ میومد تو وعده غذاییشون

خوب نیست بیشتر از سنشون حرف بزنن ، نشونه ی اینه که در محدوده سنیشون نیستن برای رشد خوب نیست بچه ها ب ...

چیکار میشه کرد واقعا؟ از بچگی اینجور بود مادر شوهرم بهش میگه آرواد یاریم 🥲🥲

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

خب دخترت دوست داره خوراکیاشو بخری  خودت درست نکنی الان هم حق با شماس هم با دخترت با دوستاش با هم خوراکیاشونو در میارن میخورن خوراکی دخترتون متفاوتره درسته سالمه اونم هزینه برداشته  ولی همین میتونه تو روحیه بچه شما تاثیر منفی بزاره یا حتی ترجیح بده نخوره  یکی دو نفر نیستن ک بشه کنترل کرد محیط مهد دبستان دیگ از دست مادرا خارج میشه به قول شما مادرای دیگ رعایت نمیکنن

2706