2733
2734
چیکار کنم 😔💔🖤🖤کاش بمیرم کاش زندگیم تموم بشه 

کسی که اینجوری باهات رفتار کرد رو دیگه اصلا ادم حسابش نکن چتتو پاک و فراموشش کن و اگه روزی پیام داد سین بزن ولی جواب نده و پاکش کن

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
چیکار کنم 😔💔🖤🖤کاش بمیرم کاش زندگیم تموم بشه 

نه نمیر!! 

لازم هم نیست زندگیت تموم شه!! 

برای خودت ارزش قایل باش! 

از این ببعد هم تاکسی بصورت رسمی نیومد جلو و ازت خواستگاری نکرد و پدرو‌مادرت رو درجریان نگذاشت محل سگ هم بهش نگذار!! 

کسی که واقعاً تورو بخواد جوری میاد که تورو بدست بیاره بصورت رسمی و از راهش 

نه اینکه بیاد باروح و‌روانت بازی کنه خودش حال کنه و بذاره بره دنبال یکی دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه نمیر!!  لازم هم نیست زندگیت تموم شه!!  برای خودت ارزش قایل باش!  از این ببعد هم ...

از دیشب دارم اشک میریزم ..خیلی عاشقش بودم یعنی دروغ می‌گفت بعد مدت ها اومد گفت عکستو بفرست دلم تنگ شده برات ..من باور کردم ...این تنوع طلبه 💔😔

دیشب تا صبح ترتلگرام آنلاین بود ...تا چهار صبح ولی واتساپ نیومد جواب منو بده

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️
کسی که اینجوری باهات رفتار کرد رو دیگه اصلا ادم حسابش نکن چتتو پاک و فراموشش کن و اگه روزی پیام داد ...

دوماه پیش کاملا از همه جا پاکش کردم بی محلی میکرد 

بعد دوماه پیام داد دلم برات تنگ شده عکستو بده ...بعدش رفت ...دیگ الان پیام میدم محل سگ نمی‌ده 

از دیشب دارم اشک میریزم ..خیلی عاشقش بودم یعنی دروغ می‌گفت بعد مدت ها اومد گفت عکستو بفرست دلم تنگ ش ...

اشتباه میکنی بخاطر یه پسر هرزه الکی خودتو نابود میکنی 

بریز بیرون از ذهن و زندگیت این آشغالو 

وخواهشا از این ببعد به هر هرزه ای اجازه نده وارد زندگیت بشه

اشتباه میکنی بخاطر یه پسر هرزه الکی خودتو نابود میکنی  بریز بیرون از ذهن و زندگیت این آشغالو&n ...

ممنون آبجی گلم اینقدر بهم دلگرمی دادی یکم آروم شدم 

از دیشب بیدارم بغض کردم گریه کردم هیچی دلم نمیاد اشتهام کور شدن ..عذاب وجدان دارم چرا منی ک با هیچ پسری نپرید اینجوری گول خورده الان عکسم پیشش هست عذاب وجدان دارم ب خانواده ام بد کردم 💔😔

کسی که اینجوری باهات رفتار کرد رو دیگه اصلا ادم حسابش نکن چتتو پاک و فراموشش کن و اگه روزی پیام داد ...

همین کارو انجام میدم ..مطعنم اون روز فراموشش کردم