2752
2734

من فقط یکبار قبل همسرم از یکی خوشم می امد فکر من ۱۰۰ بودم اون ۱ 

از یه روستا آمده بود شیراز یه شغل کارمندی و یه خونه که با چهار نفر همخونه بود 

حال الانت خیلیییی درک میکنم چون سر خودم هم آمد فکر کن شب تولدش من امتحان داشتم بعد عکس دستش با یه دختر استوری کرد نوشت تولدم مبارک مرسی بابت کادو 

تا چند ماه فقط زل میزدم به کادو زیر کمدم که برای اون گرفته بودم 

اما ضرر اون کرد نه من 😅خدا رو شکر که بخت خوبی نصیبم شد چند ماه بعدش

دختر قشنگ چت ها رو پاک کن اما بلاکش نکن و اصلا دیگه بهش پیام نده فقط حس تنفر بهش داشته باش

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
عزیزدلم گریه نکن ارزش اشکاتو نداره به خدا ولش کن بره پی لیاقت خودش

فقط میگم همون کتری با من کرد ی دختر دیگ همون کارو باهاش بکنه 

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من فقط یکبار قبل همسرم از یکی خوشم می امد فکر من ۱۰۰ بودم اون ۱  از یه روستا آمده بود شیراز یه ...

آخرین پیامم این بود ..دیگ نمیشناسمت ت ی آدم دیگ شدی اون نیستی ...هیچ کدوم از حرفات باور ندارم ...این شبم هیچ وقت فراموش نمیکنم ...می‌دونم یررپز میاد 

فقط میگم همون کتری با من کرد ی دختر دیگ همون کارو باهاش بکنه 

مطمئن باش یه روزی خدا جوابشو میده

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
اون دل تنگی هورمونیه

دقیقا 💔خدایش دیشب دلم میخواست خودمو بکشم فقط از خدا آخرت مبتذسیدم من هیچ امیدی برزندکی ندارم 😔🖤

تقصیر خودتونه قلب و احساستون میدین دست پیرای هرزه خیابونی!!! یکم برای خودتون ارزش قائل باشین تورو خ ...

چیکار کنم 😔💔🖤🖤کاش بمیرم کاش زندگیم تموم بشه 

دقیقا 💔خدایش دیشب دلم میخواست خودمو بکشم فقط از خدا آخرت مبتذسیدم من هیچ امیدی برزندکی ندارم 😔🖤

ب خاطر یه پسر بکشی ک اون نفهم با خودش بگه  من عجب عن خاصیم ک یکی دوسم داشت و  بخاطر من خودشو کشت

بیخیال بهش فکر نکن خدا بهترین ها برات رقم بزنه عزیزم

کلا شمارشو پاک کردم پیام ها رو نپامیدم  اگ بعد چند ماه اومد چی بگم

جوابشو نده کلا

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2706