2737
2734

یعنی اون ادم رو بیشتر از خودت دوس داشتی ؟ اون برات عزیزتر از خودت بود ؟ که خاضری از عمر و زندگی و لحظه ب لحظه روزات و قشنگیات بزنی و به نبودن اون فکر کنی .. اما بودن خودت رو قدر ندونی؟؟؟ بعد فکر میکنی همه ادما لیاقت اینو دارن که اینقدر بهشون بها بدین؟؟ بعضیا واقعا لایق عشق شما نیستن.. الا لایق عشق وفادارانه و واقعی نیستن .‌‌بنطرم همه اون عشق رو به خودتون تقدیم کنید ، زندگی کنید ، لذت ببرید و در عین شادابی و رهایی ، عشق واقعی رو تجربه کنید . والا اگه طرف بدونه شما اذیتید اصلا بر نمیگرده ک هیچ . تازه ته دلشم کیف میکنه هنوز تو کف هستین و ب فکرشین. ب کسی ک نبودنتون رو‌انتخاب میکنه. فراموش کردنش رو هدیه بدین 

یعنی اون ادم رو بیشتر از خودت دوس داشتی ؟ اون برات عزیزتر از خودت بود ؟ که خاضری از عمر و زندگی و لح ...

واقعا اینهمه تایپ کردی که چی روانشناسی زرده اینا عزیزم

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب شما بشین غصه بخور و بقیه رو بیشتر از خودت دوست داشت باش و بقیه عمرتم به تنهایی و طردت شدنت فکر کن ...

چ ربطی داره!!! شکست عاطفی دوره داره 

من غصه کسی رو نمیخورم زندگی جدید ساختم ولی وقتی شکست میخوری همیطوری نیست که از نو شروع کنی شما میفتی زمین سختته پاشی از زمین ممکنه زخمی شی چه برسه روحت کامل شکست بخوره یکم منطقی حرف بزنید

فقط خواستم بگم خودتو اذیت نکن همچی گذراس🤍💙

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
چ ربطی داره!!! شکست عاطفی دوره داره  من غصه کسی رو نمیخورم زندگی جدید ساختم ولی وقتی شکست میخو ...

عزیزم حرفایی که من زدم فقط یک قسمت از قضیه س .. وگرنه برای طی کردن این دوران . باید مشاوره رفت ، ی دوره تنهایی سپری کرد ، با بقیه صحبت کنه تا خالی بشه ، و اینکه سر خودش رو گرم کنه و ب قابلیت های خودش پی ببره .. من کی گفتم فقط همین حرفای من حالش رو خوب میکنه؟ بعدم ادم اگه واقعا خودش ، خودشو باور نداشته باشه و نکنه. اصلا این حرفا تاثیری نداره . 

من نمیدونم چرا یکی میاد ی نظری میده بقیه میخوان بهش حمله کنند .. نظر من و نظر شما در کنار هم میتونه کمک کننده باشه وگرنه من که مشاور نیستم جز ب جز رو باز کنم و بگم و حل کنم 

2740
عزیزم حرفایی که من زدم فقط یک قسمت از قضیه س .. وگرنه برای طی کردن این دوران . باید مشاوره رفت ، ی د ...

منم حمله نکردم عزیزم همین حرفای شما رو منظورم بودم چون اون دوران رو گذروندم