2752
2734
عنوان

خانما شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 69 پست
هرجور راحتی زندگی کن عزیزم من پنج سال عروسشونم این پنج سال یه سالش کلا باهاشون زندگی کردم ولی هیچ وق ...

عزیزم شوهرم بهش بگم میخوام با تو برم دعوا میکنه میگه روز تعطیل خوابم میاد

تو میتونی ❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان رفتم ببخشید دستشویی اومدم اتاق اونا هم دیدنم ولی روم نمیشه برم صبحونه 

عزیزم پاششو لباس مرتب بپوش صورتت و اماده کن با یه ابخند قشنگ برو بشین اصلا نیازی نیست صحبت کنی زیاد فقط برو بشین صبحانه بخور چیز خاصی نیست

2731

موضوع اینه من دوست دارم حداقل تا ۸ بخوابم ،شوهرم مثل اینا از پنج ،نهایت ۶ بیدار میشه 😔

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

تازه عقدی ؟؟ 

خب چرا خجالت میکشی اگ دلت میخواد بخوابی بخواب 

چطور پسرشون میخوابه بد نیست شما بخوابی بده !! 

هرجوری باشی همونجوری عادت میکنن 

ولی اگ خوابت نمیاد و گرسنت شده برو بیرون بگو این تنبل بیدار نشد صداش کردم بشین صبحانت رو بخور

چرا روت نمیشه

دوباره اومدی اتاق؟ بهتره که 😁

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
عزیزم شوهرم بهش بگم میخوام با تو برم دعوا میکنه میگه روز تعطیل خوابم میاد

کار خواستی نمیخواد بکنی که قشنگ بلند شو مرتب برو بیرون یه سلام و صبح بخیر بگو و صبحانتو بخور و تو جمع کردنش کمکشون کن 

عزیزم پاششو لباس مرتب بپوش صورتت و اماده کن با یه ابخند قشنگ برو بشین اصلا نیازی نیست صحبت کنی زیاد ...

همینکار کردم ولی اینجا دیگه خیلی خجالت میکشم من کلا ادم کم رویی هستم خیلی هم تعارفی

تو میتونی ❣️

الهی عزیزم دست خودت نیس بچه ی منم مثل تو خجالتیه ،ولی گرگ باش فقط اینجا نه همه جا آدم های خجالتی رو ادیت میکنن پاشو برو صبحانه بخور وبه کارات برس

همینکار کردم ولی اینجا دیگه خیلی خجالت میکشم من کلا ادم کم رویی هستم خیلی هم تعارفی

دو ساعته همه میگن برو بیرون هی میگه خجالتیم خب نرو 🙄🙄🙄برای چی تایپیک زدی 

بر مستی من حد سزاوار زدن با شک و یقین تهمت بسیار زدند حلاج شدم به کفرم سوگند دل تنگ تو بودم که مرا دار زدند 
یعنی تو درست کردن صبحونه کمک‌نمیکردی؟ مگه میشه آدم تو یه خونه زندگی کنه همیشه بغل دست شوهرش باشه؟ شو ...

نه اونا خودشون صبحانه میخوردن جمع میکردن من وشوهرمم پامیشدیم خودمون چایی دم میکردیم سفره مینداختیم اره اخه شاغلم هستم تایم کارمونم با شوهرم یکی بود باهم میرفتیم باهم برمیگشتیم خیلی به ندرت پیش میومد من زود میومدم اون نیم ساعت یه ساعتم در حد یه ربع پیششون میشستم بعد میرفتم تو اتاق فیلم میدیدم تا شوهرم بیاد هرجام میرفت منو باخودش میبرد کلا اخلاق شوهرم جوریه تنها جایی نمیره خودشم خیلی با خانوادش گرم نیست اگرم خونه بود میشستیم تو اتاق خودمون فیلم میدیدیم کلا پدرشوهر مادرشوهرم یه مدلین که هرکی سرش تو کار خودش پدرشوهرم تلویزیون میبینه مادرشوهرمم ۲۴ساعته با تلفن حرف میزنه 

الهی عزیزم دست خودت نیس بچه ی منم مثل تو خجالتیه ،ولی گرگ باش فقط اینجا نه همه جا آدم های خجالتی رو ...

یه عمر شخصیتم این بوده خیلی سختمه حداقل اونا من دیدن یه تعارف کنن بیا صبحانه من میزم ولی نکردن

تو میتونی ❣️
2706