2752
2734
عنوان

خانما شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 69 پست

من عقد بودم کلا خونشون بودم

اصلا اینجوری نبودم که

خودم زود بیدار میشدم میرفتم همه کار میکردم برا خودم همه چی میاوردم میخوردم

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه اینطوریه که حق داری تامین جانی ،روحی ،اعصابی نداری 😁

نه والا واقعا ندارم خودمم ادم جواب دادن نیستم فقط حرص میخورم به خدا عقد کرده بودم شاغل بودم واسه تولدم رفتم یه پالتو خریدم چون نداشتم رفتم ارایشگاه موهام کوتاه کردم رفتم خونه مادرشوهرم پدزشوهرم از در اومد تو منو دید گفت حقوق گرفتیا ولخرجی کردی یا یه بار همون عقد کرده بودم شوهرم حموم بود پدرشوهرم منو کشید کنار گفت تو خیلی ولخرجی خانوادت بهت نمیگن انقد خرج نکن و کلی حرف دگه کل راه تو ماشین گریه کردم تا محل کارم

2731
ننمیدونم بهاشون صمیمی نیستم کلا از بچگی ام خجالتی بودم

تازه  عقد کردی یا توهم مثل منی با کسی نمیتونی جور بشی نزدیک ۵ ساله  هنوز نتونستم با فامیل شوهر صمیمی بشم   تنهایی  باهاشون جایی قرار بگیرم  همش چسبیدم به شوهرم

وایییی منم ۹ ماه عقدم همبنجورم بخداا😂😂😂

من تو دوره عقد اینجوری بودم  جاری ها میگفتن بعد عروسی  درست میشی هر هرمیخندیدن که  اره بعد عروسی  از شوهرت دل میکنی  دیگه  نمیچسبی بهش  فک میکردن مثلا چون اولشه  من چسبیدم  نمیدونستن   کلا اخلاقم اینه   البته بگما تو باشگاه  این ور اون ور  خیلی خیلی دوست راحت پیدا میکنم  حرف میزنم    وای با فامیل شوهر اصلا نمیتونم   هیچ صحبتی بکنم از بس بدم میاد ازشون

نه والا واقعا ندارم خودمم ادم جواب دادن نیستم فقط حرص میخورم به خدا عقد کرده بودم شاغل بودم واسه تول ...

خدا عقل و انصاف بهشون بده 🙏و صبرو تحمل به شما 🙏

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.