2733
2734
عنوان

نزدیکه ۲ ماه همش پریودم😭😭😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 107 پست
اخه من باید سنو بشم هزینه اون زیاده🥲💔امیدوارم پول دستم بیاد بتونم برم 

عزیزم بیمارستان سونو داره دیگه 

فکر میکنی بیمارستان ب اون بزرگی سونوگرافی نداره ؟؟ 

اول بیمت رو اوکی کن 

بعد برو بیمارستان دولتی پزشک زنان ویزتت کنه و بگو ک بنویسه اورژانسی 

اینجوری همون موقع ازمایش و سونو میگیرن ازت 

من ماه پیش اینجوری بود هر روزش پریود بودم فقط اون وسط ۴ ۵ روز لکه بینی داشتم با ماما حرف زدم گفت بس ...

نمیدونی مشکلت چیه؟ 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم بیمارستان سونو داره دیگه  فکر میکنی بیمارستان ب اون بزرگی سونوگرافی نداره ؟؟  اول ...

عه واقعا داره؟ ن جدی فکر میکردم نداره

وای چ خوشحال شدم عزیزم ممنون ازت🥲💜

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2731
برو بیمارستان دکتر زمان خرجش کمتره 

سنو دارن؟🥲

برو خودت رو بیمه سلامت کن 

نمیتونم هزینشو پرداخت کنم💔

2740
برو درمانگاه دولتی پیش یک دکتر فوق تخصص غدد متابلیسم

فکر نکنم هورمونام مشکل داشته باشه خیلی ازمایش و.. دادم 

نمیدونی مشکلت چیه؟ 

ببین ممکنه از استرس تغییر فصل نوع تغذیه ای که داشتی 

یا از کیست و اینجور چیزا باشه

چیز خاصی نیست ولی بعد مصرف ۳ماهه قرص اگه بازم اتفاق افتاد دیگه باید آزمایشایی که لازمه رو انجام بدی

ببین ممکنه از استرس تغییر فصل نوع تغذیه ای که داشتی  یا از کیست و اینجور چیزا باشه چیز خاصی ن ...

یکی از کاربرا گفت ممکنه سرطان باشه استرسم گرفته از اون موقع🥲💔

بعضی بیمارستان ها دارن 

هاا خوبه ممنون

فکر نکنم هزینه ای داشته باشه 

عه؟🥲باشه میرم ببینم چیه 

2706