2752
2734
بفکر ایندت باش الان وقت تو رابطه بودن نیس فقط کنکور وایندت بوقتش  رابطه خوب هم میاد

درسته ولی واقعا دوسش دارم موقعیتش همه چیشش خوبه فقط دعوا زیاد داریم دلم گرفته از اون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا همه چی کنکور و مهم‌ترینش رابطه ای که توشم نمی‌دونم میخاد چی‌ بشه واقعا

جفتش رو گذروندم 

فقط امیدوارم برات ب بهترین شکل بگذره 

حقیقتا منم مثل تو بودم نگران و مضطرب ولی در نهایت گذشت و الان فهمیدم چرا خودمو آزار دادم این همه 

واقعا اینا شعار نیستا وقتی بهش برسی حرفمو میفهمی

اما رابطه رو همیشه درست پیش برو هیچوقت با احساسات جلو نرو ک پشیمون میشی 

منم ی آدمیم ک همممممه چی دارم اما حال خوب و آرامش و خواب راحت ندارم  و چقدر سخته ک دلت نا آروم باشه 💔🥲

دوست خوبم اگه دوست داشتی برای شفای همه ی مریضا،عاقبت بخیری و آرامشمون و سلامتی همه پدر مادرا ی صلوات بفرست❤️❤️❤️
از مجردی؟دلم شوشومیخواد😭😭

ببین شوشو دلت میخاد!!!!! 

بیا برات بگم عررررر بزنییی بفهمیییییی چقد خوشبختی

ببین صب باید پاشی مث کوزت خونه تمیز کنی از تخت گرم و نرمت در بیای تازه باید فکر نهار باشی وقتیم میاد خسته کوفته نهاری میخوره و میخابه و تو همچنان باید به درو دیوار نگاه کنی

بهدش باید فکر شام باشی🥺و باز هم میرسی ب این نتیجه ک نمیدونی چی درست کنی 😫و فکرشو بکن باید یه پسریو به فرزند خوندگی قبول کنی ک خانوادش نمیتونن دیگه ادارش کنن😫😫اینا همهههههه به کنارررر فکرشو بکن تو لباسای خودتو اتو نمیزدی حالا باید لباسای اقارو اتو بزنی😫 تازشم فک کن دلت گرفته حالت خرابه میخای عررر بزنی بعد اقا واست کمین کرده... 😫😫😫

بازم دلت شوشو میخاد😒😒😒

ببین شوشو دلت میخاد!!!!!  بیا برات بگم عررررر بزنییی بفهمیییییی چقد خوشبختی ببین صب باید پاشی ...

بله چون از ترشیده گفتن خانوادم و پچ پچ تطرافیانم دیگه نمیکشم دلم میخوادبمیرم دیگه

والا به هرکی میگم میگه ان  شاءالله یه خوبش گیرت بیاد نمیدونم من بدم یا دعاهادیگه گیرانیست🙂🙃

این حرفو نزن انقد الان زندگی سخت شده با این وضع گرونی کسی جرعت نمیکنه زن بگیره داداش من که یه پسره ماشینشو‌ داره کارشم داره ولی جرعت نمیکنه زن بگیره میگه زندگی خیلییی سخته 

بله چون از ترشیده گفتن خانوادم و پچ پچ تطرافیانم دیگه نمیکشم دلم میخوادبمیرم دیگه

بزن تو دهنشونننن نمیزنی بگو بیام بزنم کثافطای بیشور بیشخصیت یعنی چی ترشیدهههه لعنتی زندگی متاهلی والا بقران همش شده قسط و بدبختی و هزاز و یک مشکلات بخدا نمیزارن ی نفس بکشیم اینقد زندگیا سخت شده

2706