2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزن تو دهنشونننن نمیزنی بگو بیام بزنم کثافطای بیشور بیشخصیت یعنی چی ترشیدهههه لعنتی زندگی متاهلی وال ...

ینی تودهن مامانمم بزنم🤔😂

آخه اونم میگه البته به شوخی میگه ها ولی خب مادره دیگه دلش میخوادبچش سروسامون بگیره

2731
ینی تودهن مامانمم بزنم🤔😂 آخه اونم میگه البته به شوخی میگه ها ولی خب مادره دیگه دلش میخوادبچش سروس ...

ن مامانت ک عشقه خخخخخ ارزوش سرسامون گرفتن بچشه ولی تا مجردی عشق کن برا خودت زندگی متاهلی بخدا خیلی سخت شده 

ن مامانت ک عشقه خخخخخ ارزوش سرسامون گرفتن بچشه ولی تا مجردی عشق کن برا خودت زندگی متاهلی بخدا خیلی س ...

چشم میگن ترشیدم و پچ پچ میکنن عین خلا میخندمو میگم هستم و به یه ورمم نیست😅

ینی تودهن مامانمم بزنم🤔😂 آخه اونم میگه البته به شوخی میگه ها ولی خب مادره دیگه دلش میخوادبچش سروس ...

من میگم تا واقعا یه پسر خوب نیومده ازدواج نکن باور کن خونه پدر مادرت خیلی بهتر از اینه وارد یه زندگی ای بشی اجباری بشی که فقط واسه اینکه دهن مردمو ببندی مطمئن باش خانوادتم راضی نیستن اینجوری خودتو دست کم نگیر مطمئن باش آدمش سر راحت قرار میگیره همه چی به وقتش

مطمئن باش الانم هست وگرنه مگه پسرامیتونن نباشن گرونی رو بهونه کردن وگرنه که زن ندارن ولی چیزدیگه دا ...

بچم‌همه چیشو میگه بهم خدایی چون باشگاه میره واسه مسابقه بدنسازی تو‌رژیمو ایناس اعصاب نداره با کسی اوکی بشه 😂

ببین شوشو دلت میخاد!!!!!  بیا برات بگم عررررر بزنییی بفهمیییییی چقد خوشبختی ببین صب باید پاشی ...

اتو پای خودشه چون اتو زدن منو قبول نداره تازه بعضی وقتها مانتو مقنعه بچه ها رو اتو میکنه ، ناهارم هر چی بذارم بیشتر میکنم تا شام یا ناهار بعدی بمونه دیگه گیردادنهای وقت و بی وقت میمونه که اونم مشکل از سرد مزاجی ما زنهاست وگرنه که مشکلی نیست ، مادرش هم بعد ده دوازده سال پیگه خسته میشه ولت میکنه میره دنبال عروس بعدی

درسته.گلم‌ تجربه ای از رابطه دوستی داشتی؟ به عشقت رسیدی یا نه تعریف کن

نه نرسیدم تو رابطه ام ب نیت ازدواج.البته خیلی هوا برش میدار یکم توجه میکنم بهش.بی محل شدم فعلا

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است