2733
2734
عنوان

یعنی واقعا دنیا انقد کثیف شدع 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 97 پست
من یه ادمیم هیچ چیزو فراموش نمیکنم و جز به جز همه چی از بچگیم یادم مونده  این خیلی بده من بعد ...

دقیقا منم همینم

تو این مورد لعنت به حافظه

تک تک حرفاش خنده هاش حتی پیامک دادم چطوری جواب داد و چی گفت همه و همه یادمه

نظر تو ادمایی که بخاطر اینچیزا تونستن انقد راحت دل یه انسانو بشکنن خوشبخت میشن ؟ 🙂 منکه فکر نمیکنم& ...

فک نکنم

ولی فقط به حرفش حس بدی دارم به خودش نه

خوشبختم شد شد فقط این فکرا دست از سرم بردارن زندگیمو بکنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سال نشده  ولی کمی بعد یکسال 🙂

اتفاقا یک علت این سوالم همین بود. خیلی وقت واقعا چند ساله. شما ذر عشق و احساسات صاف و ساده رفتار کردید چون پیش خودتون چارچوبی از پاکی و درستی چیده بودید. درستشم همینه، نباید بد باشید نباید بی عفت باشید.  عشق بدون حفظ حدود و اخلاق عشق نیست هوسه. اصلا روابط اینطوری که الان بهش میگن رل و... از بیخ و بن اشتباهه . عشق مسئولیت پذیری میخواد و کسی که میاد خواستگاری حداقل ادا میکنه جنم و عرزه مسئولیت یک عشق رو داره‌ تا اینکه بعدا مشخص میشه داره یا نه.

اما بقیه روابط هیچ مسیولیت پذیری نیست. اغلب پسرا برای اینکه تعهدی ندارن و نمیخوان جوابی بدن ، واردش میشن! پس خدا خیلی دوستون داشته که نذاشته با یک ..... زندگیتون خراب بشه. 

، شما در دوره ای هسنید به اسم سوگ عاطفی، باید به خودتون فرصت بدید. 

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
دقیقا منم همینم تو این مورد لعنت به حافظه تک تک حرفاش خنده هاش حتی پیامک دادم چطوری جواب داد و چی ...

حالا که تو تاوان داشتن عفتت رو دادی 

امیدوارم یک خانومی مثل خودش همراهش شده باشه حتی اونقدر بی عفت که نتونن جمعشون کنن 🙂 بالاخره خلایق هرچه لایق 

شما چه مدت بعدش ازدواج کردی ؟ یعنی دیگه عاشق همسرت نشدی؟ 🙂

2731

چنین فردی از اولش هم دنبال رابطه جدی نبوده من قول میدم اینو! وگرنه کسی که دنبال رابطه جدی و تشکیل خانواده باشه اتفاقا این چیزا براش ملاکه و امیدوارتر و مصمم ترش میکنه.

این اشتباهیه که متأسفانه خیلی از دخترها انجام میدن چون فکر میکنن اگه به درخواست های غیرمنطقی طرف نه بگن میذاره و میره! ولی اون اصلا قصد موندن نداره و انتخاب دختر فقط در این حده که طرفش الان بره یا بعد یه مدت سواستفاده!

همینکه طرف راحت همچین درخواستی میکنه یعنی ترسی از بهم خوردن رابطه نداره نداره وگرنه کسی رو که دوست داشته باشی همچنین ریسکی نمیکنی که رابطه رو بهم بزنه. ولی چنین فردی نظرش اینه که یا به هدفم برسم یا بهتر اصلا بهم بخوره وقتی سودی نداره برام!

شما با پایبندی روی اصول اخلاقی خودتون، اتفاقا یه فیلتری گذاشتین که باعث میشه آدمهای بدرد نخور و موقتی، نمیتونن ازش رد بشن و حوصله اشون سر میره و رهاتون میکنن و میرن سراغ افراد هم سبک خودشون.

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!

سعی کنید دیگه در این روابط چیپ و غلط وارد نشید. زندگی و عشق اینا نیستن. واقعا خیلیا بودن به اسم عشق رفتن جلو وقتی رفتن زیر یک سقف دیدن اونطوری هم که در ذهنشون چیده بودن از طرف نیست ، اگه باور ندارید یک سری به دادگاه هامون بزنید.

در زندگی عاقلانه انتخاب کردن و عاشقانه زندگی کردن رو لحاظ کنید بهتره‌. کسی که در خواست بی عفتی میخواد وقتی قدمی برای رسمی شدن عشقتون نکرده . حالا هم رفته چون اصلا شما براش مهم نبودید. فقط یک وسیله بودید برای بهره.  

پس بره به درک. جنس پسرا همینه فقط اونایی مه مسیولیت و پذیر و به قول خودتون عفیف هستن، کاری نمیکنن که هم خدا ناراحت بشه هم بنده خدا

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
چنین فردی از اولش هم دنبال رابطه جدی نبوده من قول میدم اینو! وگرنه کسی که دنبال رابطه جدی و تشکیل خا ...

ممنونم بابت راهنماهییتون 

خیلی راحت بیان نکرده بودن وقتی من اصرار کردم دلیلشو بهم گفتن و گفتن الان شرایط ازدواج ندارن و اهدافشون چیزای دیگه هست از ارتباط و ... 

ازاد دهنده ترین چیز برای من این هست که اون الان بعد تقریبا شش ماه به کل منو فراموش کرده باشن ولی من فراموشم نشدن 🙂

درسته  ولی دل آدم خیلی احمقه همش ایرادارو توجیه میکنه احمق

سلام 

گاهی اوقات، باید منطقی و عقلانی تصمیم گرفت 

اکثر اشتباه آحاد جامعه بر اساس احساس و دلی هست 

اون شخصی پیشرفت خواهد کرد که زندگی را براساس تفکر و دور اندیشی سپری کند

سعی کنیم آینده نگر باشیم و براساس برنامه پیش برویم 

زندگی مانند بازی شطرنج می ماند 

باید مهره‌های آن را حساب شده و دقیق حرکت دهیم

تا ضربه نخوریم  !!!

ممنونم 

بزرگوار از حرفهای بنده ناراحت نشید من خودم تجارب مختلفی داشتم و حتی خرد و تحقیر هم شدم اونم با تهمت و غیره. 

اینایی که نوشتم صرفا داستان نبود

سعی کنید دیگه در این روابط چیپ و غلط وارد نشید. زندگی و عشق اینا نیستن. واقعا خیلیا بودن به اسم عشق ...

قطعا نمیشم 

من قبل ایشون تو صورت کسی نگاهم ننداخته بودم بعد ایشونم باز همونطور شد 

اکه فرصتی برای اون اقا بود بخاطر تصوراتی بود که تو ذهن خودم داشتم درواقع من انقدر تو چهارچوب خاتواده و مدرسه و ... بودم که تصورم این بود شاید یه فنجون نوشیدنی پشت میز بخورن مثلا و باهم اشنا بشن 

من بعد فهمیدم که چه فاجعه هایی هست تو این روابط 🙂

فک نکنم ولی فقط به حرفش حس بدی دارم به خودش نه خوشبختم شد شد فقط این فکرا دست از سرم بردارن زندگیم ...

اگه این احساسات رنج آور، بیشتر از چهار ماه طول کشیدن، لازمه وند جلسه مشاوره برین و به خودتون کمک کنین ذهنتون آروم بشه و به زندگی عادی برگردین. شاید باورتون نشه ولی با چندتا تکنیک تصویرسازی با مشاور و صحبت راجع به خاطرات رنج آور، اون خاطرات از ذهنتون پاک نمیشه اما دیگه بدون احساس درد و رنج یادآوری میشه. خیلی عجیبه که چطور بعضی خاطرات ساده و به ظاهر پیش پا افتاده میتونه اینقدر عمیق و رنج آور احساس بشه ولی بعد از این تکنیک چقدر معمولی به نظر برسه!

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!
2706