2752
2734
عنوان

یعنی واقعا دنیا انقد کثیف شدع 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 97 پست
🙂🙂 باورم نمیشه  چون من خیلی دوسش دارم نمیتونم بپذیرم که انقد بد بوده باشه

چون براتون تازگی داره. بعدا میپذیرید

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چطور بیشتر توضیح میدی ؟ 🙂

همین شرایط بود 

فقط اون بیماری هم داشت که من حاضر بودم کنارش بمونم و خوب بشه ولی رفت

تا الان تک تک حرفامون یادمه

الان دوتا بچه دارم ولی باز یادم نمیره چطور رفت و هردفعه که بهش فکر میکنم میشکنم

ممنونم ولی سنم هم خیلی کم نیست بیست ام 🙂 نا سلامتی قراره معلم بشم ولی بدجوری شکستم   جوری که ...

بهتره 

اون شخص رو با تمام خاطرات ناراحت کننده 

به زباله دان تاریخ بیندازید 

هیچوقت از مسیر درست و مطمئن، منحرف نشو

هرگز برای شخصی که دیناری ارزش نداره 

گریه نکن، این شکست نیست 

بلکه پیروزی وغلبه بر  ذهن و افکار پلید یک فرد فرو مایه !!

همین شرایط بود  فقط اون بیماری هم داشت که من حاضر بودم کنارش بمونم و خوب بشه ولی رفت تا الان ...

ای بابا 😔😔 منم متاسفانه همه چی دقیق یادم میمونه اتفاقا خیلیم میترسم از اینکه ده سال بعد هنوز فراموشش نکرده باشم 😔

همین شرایط بود  فقط اون بیماری هم داشت که من حاضر بودم کنارش بمونم و خوب بشه ولی رفت تا الان ...

اونم بخاطر اینکه کارای اون مدلی رفت ؟ و اینکه الان ازش هبر داری تاوان کار بی انصافشو پس داده یا نه ؟ 

ای بابا 😔😔 منم متاسفانه همه چی دقیق یادم میمونه اتفاقا خیلیم میترسم از اینکه ده سال بعد هنوز فرامو ...

نمیدونم شاید تو موفق بشی فراموشش کنی

یه مواقعی زندگی رو خیلی برا آدم تلخ میکنه 

نمیدونم چیکار باید بکنم که فراموش کنم

تو هر شرایط و اتفاقی یه چیزی هست که دوباره یادم بیفته و اعصابم خرد بشه

نمیدونم شاید تو موفق بشی فراموشش کنی یه مواقعی زندگی رو خیلی برا آدم تلخ میکنه  نمیدونم چیکار ...

من یه ادمیم هیچ چیزو فراموش نمیکنم و جز به جز همه چی از بچگیم یادم مونده 

این خیلی بده من بعد این همه مدت هنوزم از یه راه مشترکم برم اشکام میریزه و یادم میاد 🙂😔 

اونم بخاطر اینکه کارای اون مدلی رفت ؟ و اینکه الان ازش هبر داری تاوان کار بی انصافشو پس داده یا نه ؟ ...

نه میگم که مریض بود سرطان داشت رفت خارج واسه درمان ولی در اوج اینکه دم از عشق میزد همچین توقعاتی داشت و وقتی دید جوابم منفیه یه حرفی زد که بد دلمو شکست

ازش خبر ندارم امیدوارم خوب شده باشه و خوشبخت باشه

نه میگم که مریض بود سرطان داشت رفت خارج واسه درمان ولی در اوج اینکه دم از عشق میزد همچین توقعاتی داش ...

نظر تو ادمایی که بخاطر اینچیزا تونستن انقد راحت دل یه انسانو بشکنن خوشبخت میشن ؟ 🙂 منکه فکر نمیکنم 

2706