2733
2734
عنوان

خیانت به دخترخالم

198 بازدید | 20 پست

بچه ها رل دخترخالم با یکی از بچه ها دانشگاه که دوسته دورم محسوب میشه دوماهه رل زده🥲

با دخترخالم سه ساله تو رابطن 

من متوجه خیانتش شدم بنظرتون چیکار کنم؟به دخترخالم بگم؟اگه بگم قطعن رابطشون خراب میشه بخاطر من🥲

از طرفی دخترخالم و رلش واقعا قصدشون جدی بود و به ازدواج فکر میکردن نمیدونم چرا اینطوری شده🫠

راه درست چیه بنظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چقد بد من حال دختر خالتو بعد اینکه بفهمه درک میکنم💔

من خودم خیلی حالم بد شد وقتی فهمیدم و عکساشونو دیدم حتی🥲💔 همچنان وقتی فک میکنم اعصابم بهم می‌ریزه و نمیتونم بگم به دخترخالم خیلی سخته🥲🥲

چقدر از دخترخاله متنفرممم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
2740

حتما بهش بگو

هرچی زودتر از اون ادم سمی جدا بشه بهتره

حالا حالش بد بشه ، گریه کنه و هرچی 

بالاخره میگذره

ولی اگه ازدواج کنه با یه ادم سمی زندگیش رو به نابودی میرت

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳
ببین دخترخالت چی میشه اونوقت ینی با دختر خالت سرد نشده؟ متوجه خیانتش نشده🥲

چراااا دخترخالم گف دعوا کردیم باهم 

ازش پرسیدم چرا دلیلش چی بود؟تچصیح نداد گف مشکلاته پیش میاد🥲

الان خیلی سخته واسم که بهش بگم

ب دوست دانشگاهیت و اون پسره بگو 

میترسم پسره وقتی بدونه من فهمیدم ازم بخواد به دخترخالم نگم🥲

آخه اون دوستم تو دانشگاهم مشکل اعصاب داره و واقعا واسش هیچی مهم نیست و نمیدونم اگه بفهمه چیکار میکنه

2706