2733
2734
عنوان

این تاپیک برای کنکور فردا هست

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 34 پست
وای روم نمیشه برم امتحان نهایی بدم با ۳۷ سال سن.   حالا کجا باید برم؟ مدرسه برم؟  

رو شدن نداره خیلیا تو سن شما شروع میکنن .

از سایت باید ثبت نام بشه که هنوز وا نشده منم منتظرم که برم گندای پارسالمو درست کنم 😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رو شدن نداره خیلیا تو سن شما شروع میکنن . از سایت باید ثبت نام بشه که هنوز وا نشده منم منتظرم که بر ...

دیگه اگر امسال امتحان نهایی بدیم.  فکر نکنم بتونیم کنکور تیر ماهو بدیم. 

دخترم گفت ثبت نام تیر تموم شد. 

اگر سایت باز شد و ثبت نام کردی به منم میگی؟؟  این پست رو ذخیره کن یادت نره بی زحمت. 

دیگه اگر امسال امتحان نهایی بدیم.  فکر نکنم بتونیم کنکور تیر ماهو بدیم.   دخترم گفت ...

اره ثبت نام تیر تموم شد فروردین بود مگه دخترتون کنکور نداره چرا اون موقع حواستون نبود.

اره خبر میدم ایشالا.