2752
2734
عنوان

این تاپیک برای کنکور فردا هست

300 بازدید | 34 پست

سلام بچها میدونم که خیلی استرس دارین منم استرس دارم با اینکه هم رشته ای شما نیستم ولی میدونم چقدر تو این یکسال اذیت شدین فشار روحی روانی تحمل کردین تا بتونید یه آزمون مسخره رو پشت سر بزارید شما تمام تلاش خودتون رو کردید و مطمئن باشید به خواستتون‌ میرسید

تنها نیستین‌ من صبح زود وقت اذان برای همون دعا میکنم وقتی نمیدونستین‌ چیکار کنید خودتون رو گم کردید یاد خدا کنید بهترین دوست شما خداست‌ 

موفق باشید 🫂

گاه می‌پرسند از من عاشقش هستی هنوز؟ بی تفاوت بودنم را گریه می‌ریزد بهم :)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای من دارم

برو حاجی آزمون رو بده دیدی وقتی هیچی نمیخونی برای امتحان بعد میری سرجلسه چقد بهتر مغزت کار میکنه

گفتم الان خودت کنکور داری خاستم بگم برو بخاب واسه فردا انرژی داشته باشی😂واقعا مرسی ک اینقد خوبی❤

خودم جمعه کنکور دارم 

دختر منم کنکور داره.   استرس برای چی آخه ؟   یا میشه یا نمیشه دیگه... 😂

فکر میکنی استرس نداره ولی ۱۲ سال تلاش ما توی تست ها خوابیده وقتی خراب شه نابود میشه ادم 

بچه ها من ۳۷ سالمه.  سال ۸۲دیپلم کاردانش( کامپیوتر) گرفتم.   الان میتونم کنکور نظری شرکت ...

باید ترمیم معدل بزنی 

2706