2752
2734
منم میگیرم بیا تبادل

عرزیزم خواعشا بگو بنطرت من باردارم؟ پریودم عقب افتاده ‌ سابقه تاخیر ندارم اصلا ولی بی. بی چکم منفی. ۲روزه تاخیر میگن زوده حالا برای بی بی چک ممکنه لقلح دیر بوده باشه.میگن تا دوشتبه صبر کن. بنظرت باردارم یا پریود میشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حس میگم پسر پر انرژی و شر شیطونیه طرف مقابلت  سفیده با موهای لخت بهت فکر میکنه دوست داره دورا ...

میشه بگی من کی ازدواج میکنم آشنا یا غریبه‌س؟

ما ترس از دست دادنو از دست دادیم
امکان برگشت بینتون هست ممکنه خودت پیش قدم بشی برای اشتی یه پسر نوجوون میبینم اگه برگرده اوقات خوش ...

میشه به منم جواب بدی عزیزم

با پارتنرم ازدواج و نامردی دارم؟

کلا کی نامزد میکنم؟

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
میاد ان‌شاءالله ۳ شب هر شب شبی ۱ بار سوره یوسف بنویس و بخون 

سلام عزیزم شما حس ششمی؟ تا الان از هرکس پرسیدم جواب نداده حداقل شما بگو😭کی شاغل میشم؟دولتی یا ازاد؟ کی ازدواج میکنم؟شغلش چیه؟

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی💔 
حس میگم پسر پر انرژی و شر شیطونیه طرف مقابلت  سفیده با موهای لخت بهت فکر میکنه دوست داره دورا ...

گلم میگی من کی ازدواج می کنم و با چه شغلی؟ ممنون

یه روزی به آرزوهام می رسم چون خدا رو دارم، پس پیشاپیش میگم خدایا شکرت

عزیزم میشه برای منم بگی هرچی حس کردی

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2706