2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

امکان برگشت بینتون هست ممکنه خودت پیش قدم بشی برای اشتی یه پسر نوجوون میبینم اگه برگرده اوقات خوش ...

عزیزم سوالمم بگو 😂

دیگه اونقد شبیه جوجه ها دنبالت کردیم از محبتت دریغ نکن خواهشا 

بارداری  بین اردیبهشت خرداد یا مرداد دقیق نمیشه گفت

نچ آذر ماهی هستم😄

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
عزیزم دوست پسرته؟ چون این شخص به شما فکر نمیکنه بینتون فاصله هست 

نه عزیزم کراشمه واقعاچقدردرست گفتی میشه بگی عاقبامون چی میشه ایاممکنه یکروزاونم عاشقم بشه ویاباهاش ازدواج داشته باشم ؟

من طلاهام رودزد برده میخوام ببینم بهم برمیگردن؟

برای یافتن چیز دزدیده شده ویا گم شده چه باید کرد؟

آیت الله بهجت...

ایشان فرموده بودند برای یافتن هر چه که گم شده ویا دزدیده شده اگر چه انسان باشد این ذکر را بسیار بخوانید

تازمانی که یافته شود:
 اصبحت فی امان الله ،امسیت فی جوار الله

آخوند علاءالدین محمد این نکته را گفته است :

و به تجربه نیز رسیده است که هر کس شب هنگام با وضو رو به قبله بخوابد و ۳۱۱ مرتبه بگوید ذکر :"یا دلیل المتحیرین"

و دروقت ذکر با کسی تکلم نکند، در خواب دزد را می بیند.

ابتدا دو ركعت نماز به نیت پیدا كردن مال گم شده یا دزدیده شده به درگاه خداوند متعال بخواندو بعد از سلام با توجه

قلبی و با خلوص نیت به درگاه ایزد منان ابتدا به طرف راست ، بعد به پشت سر ، بعد به طرف چپ و در اخر به روبروی

خود هر بار هفتاد مرتبه بگوید ذکر :" یا مُعید"

و پس از آن بگوید :

رُدَ عَلَی ضالَّتی بِرَحْمَتِكَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمین

(روی دو تشدید اول فتحه( -َ ) قرار دارد.)

به خواست خداوند متعال آن گمشده (یا دزدیده شده) پیدا میشود. این عمل بسیار تجربه شده و یكی از بزرگترین و موثر ترین دستورات در زمینه مال گمشده و دزدیده شده میباشد اگر كسی با شرایط گفته شده آنرا انجام دهد محال است كه به گمگشده یا دزدیده شده خویش نرسد.

2706