2752
2734
عنوان

شما هم شوهر خیالی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69318 بازدید | 852 پست
منم دو تا بچه دارم تو واقعیت  شوهر خیالی هم دارم از اونم باردارم خدایاااااااا به کجا داریم ...

بیماری روحی چیزی نباشه منم اینجورم آخه

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آلا چزه؟ آلا شو واقعی داری؟😂😂😂

هو واقعی واقعی فول اچ دیه👍😄

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
پول ندارم خو آجی😭😭😭 قرون وسطا خو نیس..من باید بتونم حداقل نیازهاشو برطرف کنم

قرون وسطا 😁  ایشالله شرایط جور میشه و با یه دختر خوب ازدواج میکنی❤

میشه معیار هاتو بگی؟ میخوام یذره شناخت پیدا کنم😁

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
اره خیلی دوسش دارم  رابطه م با شوهر واقعیم بهتره 🤕

نکنه شوهر خیالیه دست بزن داره و شکاک و مغروره

چرا خندم میگیره با هرکامنتتون🤣

خیلی با حاله😁😂

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2706