2737
2739
عنوان

چیکار میکنید اروم شید

72 بازدید | 12 پست

چیکار کنم 

چیکار کنم اروم شم

اشکام همینجوووور داره میریزه تموم نمیشه😔

سردردم 

تاپیک قبلمو ببینید متوجهش میشید

اصلا نخواستید هم نبینید🚶🏻‍♀️

شما چیکار میکنید اروم شید

اینجوری پیش بره به صبح نمیرسم😭💔

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂

قرآن بخون

با خدا حرف بزن

نذر بگو

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این هفته بخاطر کنکور شب روز گریه کردم. 

با گریه م نه کنکور کنسل شد. 

نه من خوب خوندم. 

پس ناراحتی و گریه چیزیو درکان نمیکنه. سعی کن از الانت لذت ببری. حتی با وجود تموم سختیا. ولی چند سال دیگه. حسرت این روزارم شاید خوردی...) 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2740

تاپیکتو نخوندم ولی تجربه خودم اینه که دوروز کااااامل گریه میکنم درد میکشم زیر سرم میرم افسرده ام معده درد دارم 

در نهایت از درد زیاد به بیخیالی میرسم از تخت بلند میشم میرم حموم باز گریه میکنم روتین موهامو انجام میدم باز گریه میکنم

توی سیو مسیج تلگرامم برای خود اسیب دیدم حرف میزنم

پادکستای مجتبی شکوری گوش میدم

کم کم بهتر میشم

روتین پوستی انجام میدم ممکنه بازم گریه کنم

و همینجوری ادامه داره تا با دردم کنار بیام

اخرشم یه راهی برای بهبودی پیدا میکنم

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌

برو کانال استاد شجاعی وچند تا ویس گوش کن.

واسه من که آب رو آتیش.چند سال این طوری خودم رو آروم کردم.

این لینک کانالشونه در ایتا و تلگرام 

@ostad_shojae 

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko

عزیزم خونواده دوس دارن پیشرفت کنی که بفکرتوهستن که اینجورمیگن توحساس نشو مگه چه اتفاقی افتاده که اینجورمیکنی باخودت توالان توسن حساسی هستی زود ناراحت میشی قوی باش وباآرومی بگو بهشون که مامان من فرصت دارم برای کنکور بازم شادباش وبخند چرازندگیوبرای خودتون جهنم میکنید من همسن توبودم دایم نیشم بازبود توبزرگسالی انقدر مشکلات داریم که دیگه حسابی پوست کلفت میشیم بیخیال دغدغت شده کنکور وچرا بهم گفتن بخون ونخون بیخیال