2733
2734
عنوان

دعوای من و شوهرم سر عکس گذاشتن تو اینستا😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2052 بازدید | 96 پست
چون تو دوس نداری یا شایدم اجازشو نداری بقیم نذارن ؟😳

عکس اطلاعات شخصی ، هویت هست میدونم چیزی ازینا نمیفهمین ، شاید باورت نشه ولی نصف جمعیت بیشتر اینستا جون خودشونو بخاطر همین از دست دادن هویت ، از دست دادن 

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری با چیزی ندارم ولی سر مجازی زندگی هاتونو خراب نکنین 

پروفایلت خیلی جذابه 😁

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2731
چ جالب عکس نذاریم ک هک نشیم پس سوار ماشین هم نمیشیم ک تصادف نکنیم سوار هواپیما هم نمیشیم ک سقوط نک ...

بیخیال بحث کردن با این قشر فایده نداره به اینا باشه میگن تو خیابون پوشیه بزنین ممکنه کسی عکس بگیره 

حق گذاشتن یه عکس از خودتون هم ندارین؟؟؟ 

این چه‌ زندگیه اخه 

چطور همچین حقارتی رو تحمل می کنین 

اینا جز حقوق طبیعی شماست نه به شوهر نه به برادر شوهر نه به هیچ احد الناسی ارتباط نداره 

تاریک ترین لحظه شب هنگام سپیده دم هست ✨⭐️دانشجو پزشکی ورودی ۴۰۱🩺❣️

کلا عکس خودتو نزار من قبلا اینستا داشتم عکس خودمو میزاشتم روپروفایل واستوری ...بعدش دیدم ای دل عافل یکی عکسامو برداشته بود باهاش پیج فیک میساخت دیگ توبه کردم عکس خودمو نذاشتم

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

من اگه جای تو باشم به شوهرم میگم به احترام حرف تو عکسو پاک میکنم. اما به داداشش چه ربطی داره؟😐

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
عکس اطلاعات شخصی ، هویت هست میدونم چیزی ازینا نمیفهمین ، شاید باورت نشه ولی نصف جمعیت بیشتر اینستا ج ...

😂😂😂

دمت گرم بیا من کلی عکس از یه سری دارم فقط میخوام بدونم چطور قراره جونشون گرفته بشه😂

ول کن تروخدا

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
2706