2752
2734
عنوان

دعوای من و شوهرم سر عکس گذاشتن تو اینستا😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2052 بازدید | 96 پست
دوستام برنامه نویسن مثل تو ظرف خونه یا شور..ت بچه نمیشورن😂  معلومه دبیرستان نرفتی که نمیدونی ...

اول فکر کن بعد دهنتو باز کن مگه هرکی اینجا عضوه متاهله من ازدواج نکردم تحصیلاتمم از تویی ک احتمالا یکی دوسال دبیرستان کامپیوتر خوندی و فکر میکنی عقل کلی قطعا بیشتره😉

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوستام برنامه نویسن مثل تو ظرف خونه یا شور..ت بچه نمیشورن😂  معلومه دبیرستان نرفتی که نمیدونی ...

بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
اول فکر کن بعد دهنتو باز کن مگه هرکی اینجا عضوه متاهله من ازدواج نکردم تحصیلاتمم از تویی ک احتمالا ی ...

همون طور که تو تایپکات به فکر شوهر آینده ایی ، به همین روال ادامه بده 😂😂🙌🏻 منو تو یکی نیستیم با سواد نکشیموو

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-

من ۵ساله ازدواج کردم 

شوهرم به هیچ عنوان نمیزاره تو اینستا عکس بزارم منم چون زندگیم خیلی برام مهمتر از اینستا و حرف همسرم برام فوق العاده ارزشمنده اصلا نمیزارم عکس 

نه تو پروفایلم نه تو پستام 

♻️کارما♻️
عکس لخت به درد کسی میخوره که زندگیتو میتونه نابود کنه ، اینقدر ابتدایی فکر نکن البته اگه واقعا بچه ن ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂باشه برنامه نویس حالا چرا انقدر فشار میخوری؟ 

دقیقا حرفت مثل این میمونه که بیرون نرو چون دشمنت میکشتت

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋