2733
2734
عنوان

اثبات اینکه گول ظاهر زندگی مردم رو نخورید !!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 51 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی دادگاه مهریه قاضی خواست باهم برید بیرون؟

اره گفتن  برین توافق کنید و حیفه و این حرفا 

منم ک تصمیم نهاییمو گرفتم   فقط چون  هنوز نگفتم میخوام طلاق بگیرم و اگه بگم  از این سواستفاده میکنه   و بد تر طلاق نمیده  ،، باهاش رفتم بیرون 

شوهرمم خیلی ادم احمقیه فکر میکرد   دارم باهاش راه میام  ولی توی تک تک لحظاتی که باهاش بودم  هیچ حسی بهش نداشنم نه خشم  نه نفرت  هیچی هیچی ،،، سخته ادم براینجا برسه

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2731
اره گفتن  برین توافق کنید و حیفه و این حرفا  منم ک تصمیم نهاییمو گرفتم   فقط چون &nb ...

برات عدم تمکین نزده تا حالا؟

شوهر من کچلم کرده با عدم تمکین !!! حالا خوبه خودش خونه رو ترک کرده احمق

با هیچ شرط و شروطی یا تعهدی هم درست نمیشه؟

نه متاسفانه شخصیت خودشیفته داره الانم میگه  تو مقصری  ک هشت ماهه خونه رو ول کردی   بیا معذرت خواهی کن تاببخشمت

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
برات عدم تمکین نزده تا حالا؟ شوهر من کچلم کرده با عدم تمکین !!! حالا خوبه خودش خونه رو ترک کرده احم ...

اره  دو بار 

سری  اول‌  که قاضی حقو داد ب من  کلی بهش تویپد ‌ گفت باید برید سازش  کنید و مشکل از اقا هست اونم پس گرفت 

باز عدم تمکین زده 😂😂😂  ماه دیگه دادگاهشه،،  خدا بخیر کنه 

خب تو  اگه میتونی چند روز  برو خونش  دیگه همین کافیه برای عدم تمکینش ،، بعدش هم برکرد خونه بابات 

من جرئت نمیکنم برم   تا این عدم تمکینه  تموم شه  عین مار زخمیه الان میترسم باایی سرم بیاره

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
اره  دو بار  سری  اول‌  که قاضی حقو داد ب من  کلی بهش تویپد ‌ گفت باید بری ...

من خونم هستم و اون رفته پیش خانوادش !!! با این حال برام عدم تمکین زده !!!

وقتی خونه رو ترک کردی تا چن وقت از شوهرت خبری نبود ؟؟ میخوام ببینم برا منم به غلط کردن میفته یا نه ..فعلا که خیلی تو قیافس و انگار منو نمیشناسه!! دوس دارم پشیمونیشو‌ ببینم دلم خنک بشه

من خونم هستم و اون رفته پیش خانوادش !!! با این حال برام عدم تمکین زده !!! وقتی خونه رو ترک کردی تا ...

شوهر من تا دو روز ک خبر نداشت  که همیشه از خونه رفتم 

بعدش گفتم دیگه نمیام     ک روز بعدش درخواست نفقه و مهریه کردم و اونم   روز بعد نفقه   عدم تمکین زده بود 

منممممممم  کاش فقط یک جمله بگه که اشتباه کردم   یا خاتوادم نذاشتن باهات خوب باشم   کاش میگفت اتش خشم من خاموش میشد

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2706