2752
2734
عنوان

اثبات اینکه گول ظاهر زندگی مردم رو نخورید !!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به هیچ عنوان  اونم ادم زرنگیه  داشت با چهار تا بوس گولم میزد

مشکلت چیه باهاش

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
چی شد  یعنی به خاطر قاضی تو رو میبوسید  البته به نظرم رابطه میخواست

نه میخواست گولم بزنه  ک برگردم 

باه درست میگی     من قبول نکردم

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2731
خب الان به این خوبی نمی‌خوای برگردید سر زندگی ؟ از خر شیطان بیایید پایین و خودتونو دشمن شاد نکنید ط ...

اره عزیزم راست میگی   کاملا قبول دارم 

ولی شما  تمام جزئیات رو نمیدونی 

شوهر من چند تا مشکل اساسی داره  و  اول از همه شکاکه 

همینجا ک منو بوس میکرد ازم میپرسید   این چند ماه با کسی رابطه دخولی داشتم یا نه 

بازم نظرت همینه؟

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
علت طاق چیه شوهرت خیانت کرده یا اذیتت میکنه

شوهرم  بیمارع   روانیه شکاکه بد دهنه  دست بزن داره  بچه ننس   خسیسه   گاهی مواد هم میزنه 

لعنتی ی ویژگی مثبت نداره ک برگردم ب این زندگی

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
مطمن شو بعد طلاق بگیر.  خودش چی میگه؟

خیلی اخلاقی بد داره 

حتی اگه دوستمم داشته باشه مهم نیست 

بالاتر نوشتم     مرتب ازم میپرسید که این چند وقت رابطه دخولی داشتم یا نه 

شکاکه  میگفت نیاز جنسیتو چکار میکردی

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2706