2733
2734
عنوان

این پیام رو بعد خیانت شوهرم فرستادم براش

| مشاهده متن کامل بحث + 2718 بازدید | 75 پست
بغض داره خفه ام میکنه  دوست دارم قرص بخورم تمومش کنم این زندگی لجن رو  ولی نگاه بچم میکن ...

خری به خاطر اون عن ها زندگیتو تموم کنی ؟ 😐 ارزش داره واقعا ؟

به یه ورتگلم والااااا 😕

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مهریه ت رو اصلااااااا نبخش اونو پاک کن چقد ساده ای توووو پدرش باید دراری که به غلط کردن بیفته

به اون مرحله برسه حتما تمام حقم رو میگیرم 

حالا ک ج نداد رفته اتاق فیلم نگاه میکنه انگار ن انگار 

من بدبختم این ور زجه میزنم 

بغض داره خفه ام میکنه  دوست دارم قرص بخورم تمومش کنم این زندگی لجن رو  ولی نگاه بچم میکن ...

متن پیامت بیشتر تحقیر خودت بود، انگار میخوای بهت ترحم کنه

چرا قرص بخوری؟! بچه ات میره زیر دست و پای دیگران شوهرت هم میره پی خوشیش تو هم که دنیات نابوده آخرتت هم نابود میشه. ارزش داره اصلا! با این حرفا بیشتر خودتو اذیت میکنی شوهرت خیانت میکنه حالشو بگیر اتفاقا با اجرا گذاشتن مهریه بزارش تو منگنه

اذیتت کرده اذیتش کن نه اینکه بری خودتو از بین ببری 

خدا بچه ات نگهداره تو وفادار باشه میدونم سخته اما یا بچه ات با خودت بکش یا بمان براش مادری کن خودکشی یعنی باختن باخت یعنی کم آوردن  ترحم خریدن خریت کردن آوار شدن طفل معصوم بعد باید با روحه خودت تماشاگر سختی هاش باشی بمان و قهرمان خودت باش اما مفت نرو حقوق کامل بچه رو بگیر 

اسی معذرت میخوام ولی بااین حرفی ک داری میزنی هنوز منتظری بگرده بهت 

برا اینک هیچ پشت وانه ای ندارم هیچی هیچی 

واقعا موندم بعد طلاق چی میخوام بکنم چجور بچم رو ببرم مدرسه چجور لباس و خوراکی بخرم هزار جور بدبختی دارم 

باز شوهرم پولداره تقریبا بچه ام تو رفاهه اینجا

برا اینک هیچ پشت وانه ای ندارم هیچی هیچی  واقعا موندم بعد طلاق چی میخوام بکنم چجور بچم رو ببرم ...

یه کم فکر خودت باش زنی که خیانت میبینه هرروز خودشو مقایسه میکنه روز به روز بدتر میشه حالت 

خدا بچه ات نگهداره تو وفادار باشه میدونم سخته اما یا بچه ات با خودت بکش یا بمان براش مادری کن خودکشی ...

دارم دیوانه میشم منی ک کل فامیلمون حسرت زندگیمو میخورن فک میکنن زندگیم چقدر خوبه 

در صورتی ک شوهرم همش دنبال این ج نده هاست 

ببین مردی که خیانت میکنه هیچ وقت ترک نمیتونه کنه دندون لقو باید سریع کندش تا یکی بهتر جاش سبز شه

ازدواج دوممه بااین چی کنم از الان فکر نگاه های اطرافیان میکنم ک چجور نگاهم میکنن چی میگن پشت سرم 

2706