2733
2734
عنوان

کاربر آقا هستم از یکی خوشم اومده چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2096 بازدید | 148 پست
الانا فکر نکنم دیگه این روش جواب بده

اتفاقا بنظرم الانا دیگه راحت میشه به طرف بگی اونم راحت میگه میخوادت یانه مث قبلا نیست که باید کلی راه ها رو میرفتی تا میتونستی بهش بگی ازش خوشت اومده 

اولین نفری که به دلم نشسته ایشونه تا الان شاید از کسی خوشم میومد ولی این حسو بهش نداشتم

فکر می‌کنی کی بتونی ازدواج کنی؟ 

اکه شمارشو داری محترمانه بهش بگو درمورد یه موضوعی میخوای باهاش حرف بزنی و شروع کن یا اکه حضوری بهش بگی شاید بهتر باشه اکه میدونی دختر خجالتیه اینکارو نکن پیام بده

🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روش که زیاده خواستم شماها هم اگه تجربه ای دارید در اختیار بذارید

پیام ندین ، ممکنه فکر بدی بکنه 

چطور ادمیه ؟ 

مذهبی ؟ 

ببخشید اگه غلط املایی دارم تند مینویسم و حقیقتا حسش نیست برگردم درستش کنم__ اهدافم برای زندگیم : گرفتن گواهینامه پایه یک ، مسافرت تنهایی بدون هیچ کسی  دبیر یا مهندس شدن ، تاسیس کارگاه خیاطیم و تاسیس ارایشگاهم __ میدونم خدا هوامو داره و ی روزی به تمام ارزو ها و هدف هام میرسم _ متولد اردیبهشت🐄 ؛ طفل شیر خوار طبیعت 🦥 سال خروس 🐓 ، خروس مزرعه ام و با همه میسازم ؛ از سوسک نمیترسم ولی مث سگ از مارمولک میترسم 😂😂

برای کنکور من دعا کنید لطفا🙏🏼🙏🏼🙏🏼

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
اتفاقا بنظرم الانا دیگه راحت میشه به طرف بگی اونم راحت میگه میخوادت یانه مث قبلا نیست که باید کلی را ...

یعنی بعد یه مدت مستقیم بهش بگم ازت خوشم اومده ؟

کاربر آقا هستم
روش که زیاده خواستم شماها هم اگه تجربه ای دارید در اختیار بذارید

دیگه وقتی تو محیط دانشگاه تون هست باید متوجه شده باشید که اونم از شما خوشش میاد یا نه که بعدا بخواین پیشنهاد بدین

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍
یعنی بعد یه مدت مستقیم بهش بگم ازت خوشم اومده ؟

اره ولی فقط خشک و خالی نگو ازت خوشم اومده از حست بگو بهش بگو دقیقا از کی ازش خوشت اومده از اون حسی بگو که اولین بار دیدیش 

2706