2733
2734
عنوان

کاربر آقا هستم از یکی خوشم اومده چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2096 بازدید | 148 پست
هی بیچاره دخترا پسرا تو این موردم به فکر خودشونن

ما هم بدبختی های خودمونو داریم

دلار ۶۵ تومنی

خونه ی چند میلیاردی

هزینه های بچه و زندگی

در واقع ی مرد لون قدر باید محکم و قوی باشه ک دیگ وقت نمیکنه احساسی فکر و عمل کنه

ما هم بدبختی های خودمونو داریم دلار ۶۵ تومنی خونه ی چند میلیاردی هزینه های بچه و زندگی ...

شما مگه مرد هستین؟؟

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه بگید علایق دخترا راجع به چه موضوعی بحث کردنه ؟ مثلا برای شروع و بعد یه مدت از چه موضوعاتی بر ...

خب خانوما....ک کلا بحثش متفاوته با آقایون اما یک کاره نمیشه بری راجع ب مد لباس اینا حرف بزنی....شما اول سر صحبت یکجور باز کن بعدش حرف زدنتون راه میوفته.... بنظرم تو همون حیطه درس دانشگاه اینا حرف بزنی اول بهتر باشه....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
چرا مسخره کنم تاپیکام هست  بله ترن*س هستم و اختلالم توسط روانپزشک پزشک قانونی تایید شده

اهاهان....موفق باشی....پسر باشی اسمتو چی میخوای بزاری و اینکه زن میگیری ببخشید سوال شد برام

احتمالا نیکان زن هم میتونم بگیرم ولی بچه دار نمیشم

یعنی نمیتونی بچه دار بشی؟؟موفق باشی....پسر شدی بیا بهمون خبر بده عکس دختر و پسر شدنتم بزار