2752
2734
عنوان

شبا کابوسای خیلی ترسناک میبینم باردارا و ترسوها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یارو میگه ۳تومن بده تا برات باطل کنم خبلی زیاده ب نظرم نمیدونم چکار کنم

اووو زیاد میگه 

راستش این اتفاق برای یکی از دوستام افتاد ولش کرد ولی بعد ۳ سال برای همین گفتم باطلش کن و اگر نه ممکنه ولت کنه

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                

من یه جن نر خرهست تو خواب میخاد بهم تجاوزکنه حتی حس میکنم دست زدن بهمو لعنتی ازبسم لله ازقران ازهیچی نمیترسه توخواب که بهم دست میزاره کل بدنم چندش میشه قشنگ حس میکنم

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
من یه جن نر خرهست تو خواب میخاد بهم تجاوزکنه حتی حس میکنم دست زدن بهمو لعنتی ازبسم لله ازقران ازهیچی ...

☹️وای خیلی حس بدیه من تو خواب بعضی وقتا میزنه منو بعضی وقتام من اونو میزنم بعد صبحش احساس خستگی شدید دارم انگار واقعا جنگ کردیم

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️
من مدتها کابوس میدیدم از وقتی که هرشب قبل از خواب یه صفحه قران میخونم تقریبا همه کابوسام ازبین رفتن ...

اره هرروز دارم میخونم امشبم بتز قبل خواب میخونم

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️
☹️وای خیلی حس بدیه من تو خواب بعضی وقتا میزنه منو بعضی وقتام من اونو میزنم بعد صبحش احساس خستگی شدید ...

دقیقامیفهممت بخدا  من به اندام خصوصیم دست میزنه تو خواب قشنگ حس میکنم خیلیییی عذاب اوره😭

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2706