2752
2734
عنوان

شوهرم کارمند شرکت نفت حس میکنم حقوقشو بهم دروغ میگت

| مشاهده متن کامل بحث + 3145 بازدید | 116 پست
من تا حالا حقوق دقیق شوهرمو نپرسیدن متاسفانه بعد از سه سال حدودا به هر بهانه ای میپرسم همش میگه هر چ ...

نمیدونم چه گاردی دارن ک نمیگن

درد دلم پس انداز هم نمیکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا 😅 حالا خدا رو شکر من خودم سرکار میرم اگه قرار بود به امید اون خوش باشم کلام پس معرکه بود مر ...

خوشبحالت من بیکارم😂

ولی من از دروغ بدم میاد حس سادگی زیاد بم میده

محل کارش تو شهرمون نیست  تا چند وقت پیش میگفت ۲۰ میگیرم تازه همینا ک گفتی رو کم کرد و می‌گفت ۱ ...

وااای نه بابا اینا نیست. شاید قسط خاصی داره نمیگه

تازه وقتی شهرای دور باشن بابت منطقه محروم بودن گاهی بابت بدی آب و هوا هم یه مقدار ب بعضی مشاغل میدن مثه معلم ها مثه نظامی ها...شایدم خرج خانوادشو میده

از زن همکارا پیگیر باش حتماااااا

چشم به راه...
من ۱۵ ساله نمی‌دونم حقوق شوهرم چقدره  فقط میتونم همیشه نداره😂

عزیزم😂 

آن شالله خدا بهتون بیشتر بده 

من خوشبختانه یا متاسفانه توپ تکونش نمیده و نمیتونم بهونه جور کنم

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
من ۱۵ ساله نمی‌دونم حقوق شوهرم چقدره  فقط میتونم همیشه نداره😂

همینو بگو

مثلا میگم بهش فلان جا گیر کردیم آخر ماهه چکار کنیم میگه الان از یکی قرض میگیرم

همون لحظه سریع اوکی میشه

در حالی ک آدمی نیست اصلا قرض کنه

حتی الان ی قرض خونگی نداریم

نمیتونم بگم کجا هستم نفت کارت رو فقط با دستگاه پوز بانکی میشه خرج کرد نمیشه پولش کرد 

خب ی برنامه هست اومده که فقط خرید خوراک هست یا هر چیزی که توی اون برنامه باشه

به سوال میشه از شوهرتون بپرسی که آیا مالیات هاشون ۹ میلیون شده ؟

مثلا برای حقوق ۲۸ چقدر مالیات میگیرن نفتی ها

2706