2752
2734
عنوان

نماینده مادرهای کلاس بعضی هاشون چه کنه هستند برای کادو روز معلم!

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 53 پست
بله ب نظر منم مشکل خود کادرمدرسه هستش. ک این مسخره بازیا جمع بشه . بعد میان اعتراض که بچه ها دارن می ...

بله زمانی که متوجه این موضوعات حاشیه ای باشند 

باید برخورد بشه و اعلام بشه که لزومی به اجرای این برنامه ها نیست 

گذشته ها از طرف خود مدرسه یک روز یک جشن کلی برگزار میشد گروه سرود نمایش و این داستان ها بود 

هر کس هم بسته به خواست قلبیش هدایایی برای معلمش در نظر می‌گرفت و روزی  خاطره انگیز بود در ذهن دانش آموزان و کادر مدرسه 

الان شده کلاس به کلاس و مسخره بازی و دخالت اولیا 

و واقعا وجهه معلمین زیر سوال بردن با این بی تدبیری 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
کادر مدرسه پس چکاره هستندتو اون مدرسه  با این اولیا سمی که جو متشنج ایجاد می‌کنند مقابله کنند&n ...

دقیقا.  اون موقع ها یادمه با مادرم می رفتیم بازار با ذوق کادو روز معلم می خریدیم. یا اگه نمی رفتیم از تو باغچه یه دونه گل می چیدیم و با همه وجود برای معلم می بردیم! 

میز معلم پر می شد از گل هایی که از تو باغچه چیده شده بود، یعنی هر چی بود خالصانه بود و از طرف خود بچه ها بود! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال ما اسم اونایی که پول ندادن گذاشت گروه گفت بریزید سریع تر.منم جواب ندادم.پول هم نمیریزم.خودم با د ...

منم ، ترجیح می دم خودم کادو بخرم!  آدم زنده وکیل وصی نمی خواد! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
بگین خودمون کادو میخریم 

همین گفتم!  کلا خوشم نمیاد زیر بار حرف زور برم! 

2731
دقیقا.  اون موقع ها یادمه با مادرم می رفتیم بازار با ذوق کادو روز معلم می خریدیم. یا اگه نمی رف ...

بله درسته 

اما متأسفانه برخی از کادر مدارس به دلیل کم کاری و شانه خالی کردن زیر بار برخی مسائل، افراد متفرقه را مداخله دادند در امور تربیتی و آموزش که نه تنها نتیجه مثبت نداشته 

بیشتر جو متشنجی هم  ایجاد کرده 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
کلاس دختر من هم نفری ۵۵۰۰۰۰تومن که ۵۰تومنش هزینه جشن بقیه برای معلم کلاس ۴۰نفری 

یا خدا ، ۲۰ میلیون کادو !  چه خبره!   همین ها این رسم بدتر جا میاندازن!  معلم هم مگه از ۲۰ میلیون پول بادآورده بدش میاد! ؟

منم ، ترجیح می دم خودم کادو بخرم!  آدم زنده وکیل وصی نمی خواد!

اصلا خیلی مسخره بازیه

خصوصا نماینده برای گروه مادرا و...

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
حالا مدرسه برادرم اینا علاوه بر پولی که برای معلم میخوان جمع کنن ،مدیر گفته همه ی کلاسا باید پول بدن ...

مدیر خیلی بخشنده است از جیب خودش پول بده!  

انگار یه مشت مستحق جمع شدن تو مدرسه و براشون گلریزون می کنند! 

معلم باید قبلش اعلام کنه ک ازین کارا کسی نکنه. محکم و قاطع بگه

کاش بگن 

حتی ممکنه بعضی بچه ها فشار ب خانواده هاشون بیارن

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️