2752
2734
عنوان

نماینده مادرهای کلاس بعضی هاشون چه کنه هستند برای کادو روز معلم!

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 53 پست

نفری چند قرار شده بدید؟

ما اومدن سر هزینه ای توافق کردن و همه موافقت اعلام کردند الان که تموم شده یکی از مامان ها اومده گفته کمه، من بیشتر میدم.بقیه مامان ها هم‌ترسیدن مبلغ بیشتر اوکی بشه انصراف دادن.

راضی نیستی پول نده،خودت یچیزبخر

سویل اینجا 

سویل اونجا 

سویل همه جا😂😂😂

هروقت اومدم دیدنت نصیبم شد🥰

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سویل اینجا  سویل اونجا  سویل همه جا😂😂😂 هروقت اومدم دیدنت نصیبم شد🥰

😂😂😂😂قربونت عزیزم زیادمیام سایت

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2731

مال ما اسم اونایی که پول ندادن گذاشت گروه گفت بریزید سریع تر.منم جواب ندادم.پول هم نمیریزم.خودم با دخترم میریم یه کادو میخریم دخترم خودش بده به معلمش.آخه من اعتماد ندارم که بخواد همه پول را خرج کادو کنه.دخترمم قانع کردم. 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
معلم باید قبلش اعلام کنه ک ازین کارا کسی نکنه. محکم و قاطع بگه

والله گفته 

نماینده در کمال پررویی گروه زده و ادد کرده و شماره حساب گذاشته نفری ۵۵۰هزار تومن میشه ۲۰میلیون کارت هدیه

چه خبره ااااخه

خدایم💜فرزندانم💜وطنم💜
معلما باید قبل این حرکتا. ک مدم شده اعلام کنن و خیال اون خودشیرینارو زاحت کنن

یسری میگن خواهر زاده منم معلمش گفته نمیخوام ولی خب خانوما حرف نمیفهمن 

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.

کادر مدرسه پس چکاره هستندتو اون مدرسه  با این اولیا سمی که جو متشنج ایجاد می‌کنند مقابله کنند 

چندین سال رئیس  انجمن اولیا بودم تمام تلاشم این بود 

شرایط بهتری برای دانش آموزان فراهم باشه 

معلمین  به این هدایای صوری که هیچ احساس رضایت و میل باطنی درونش نیست یک درصد رضایت ندارند و البته که محتاج‌ هم نیستند 

روز معلم از قشنگ ترین جشن های سالانه بود چقدر دانش آموزان‌ با شور و عشق برای معلمین شده حتی یک دست نوشته هدیه می‌دادند اما این روزها بخاطر دخیل بودن نماینده اولیا و زور گویی به سمی ترین 

جو و جشن تبدیل شده 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
کادر مدرسه پس چکاره هستندتو اون مدرسه  با این اولیا سمی که جو متشنج ایجاد می‌کنند مقابله کنند&n ...

بله ب نظر منم مشکل خود کادرمدرسه هستش. ک این مسخره بازیا جمع بشه . بعد میان اعتراض که بچه ها دارن میرن ب سمت تجمل گرایی و چشم و هم چشمی و ....

parasoo1989@
2706