2737
2734

نمیدونم چمه

با همه وجودم میدونم این پسر آدم نیست حداقل ادم مناسب من نیست . هیچ کاری نمیکنه بی احترامی هم کرده حتی و... اما نمیدونم چرا دلتنگش میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ولی مشکل اینه شوهرمه و نمیشه ترک کنم🫠

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2742
2738

اره هر لحظه به این فک میکنم چرا با یه ادم اشغال زیر یه سقف زندگی میکنم. فقط و فقط بخاطر بچم دارم تحمل میکنم وگرنه این که زندگی نیست مردگیه

میشه برای شادی روح خواهرم یا فاتحه یا صلوات بفرستید 🌹🙏ممنون
جدی؟ دو ماه فقط زمان برد؟ چطور درست شدین؟

همه عکس ها و پیام هارو پاک کردم نزاشتم چیزی ازش باقی بمونه سخت بود ولی کار درستی بود چون راحت تر کنار اومدم. دو ماه اصلا موزیک عاشقانه یا غمگین گوش ندادم. چیزیوتوی خودم نمی ریختم و با دوستم در مورد همه احساساتم حرف میزدم و می ریختم بیرون ناراحتی هامو اونم دستش درد نکنه همه رو گوش میداد و همراهی میکرد.