2752
2734

پدرم ظالم ترینه به همسایه ها حتی خانواده خودش و بیشتر از همه به مادرم ظلم کرده اصلا اگه بخوام کامل توضیح بدم خیییلی طول می‌کشه ، بعد مادرم ام آر آی داده و دکتر گفته باید آنژیو مغزی بشی و احتمال مرگت هر لحظه هست تازه با آنژیو درمان نمیشه فقط تشخیص داده میشه که تا چه حد مغزش مشکل داره ، دو روز پیش مادربزرگم با عمه هام اومدن خونمون بهمون گفتن اسم مریضی رو نیارید که پیرزن ناراحت میشه ، ولی خودشون بهش گفته بودن مادربزرگم وسط حرفاش با مامانم غیر مستقیم درمورد مریضی و مرگ و اینا حرف زد که یعنی میدونه ، بعد بابام گفت می‌خوام زن بگیرم عمه هامم گفتن معلم بگیر و اینا یکدفعه مادربزرگم شروع کرد به آهنگ خوندن 

بعد بابامم رقصید الان مامانم به روش آورد آشغال خندید یعنی تأیید کرد که خوشحاله ، بچه ها خیلی ناراحتم چرا خدا با ظالماست چرا جواب اشکای مادرم جواب صبوریشو خدا اینجوری داده حالم خیلی بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه یکی مثل فامیل ما ک هشت سال زنش مریض بود پرستاریشو میکرد عشق میداد 

همین یکی دو ماه پیش مرده 

انقد استوری عاشقانه می‌زاره هممون ناراحتیم براش 

نه به این

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
خب ایشالا خبرش بیاد همچین آدمی گوه بی مصرف فکر کرده معلما صف کشیدن این بیاد بگیرتشون

حالم خیلی بده 😭😭😭 چرا به جای مامانم این مریض نیست زبونم لال اگه اتفاقی بیفته اینقدرررر کثیفه میترسم دست درازی بهمون کنه 

می‌خوام بابامو تیکه تیکه کنم مامانم هر لحظه میگه الان میمیرم شبا از ترس نمیتونه بخوابه خودشو کاملااا ...

منم مامانم عمل سخت داشت مشکل عصبی مغزی،بود ولی من اونموقع ۷ سالم بیشتر نبود خدا کمکمون کرد معجزه بود

امیدوارم حال مامانت خوب شه 

خیلی درک میکنم حالتو

به حدی اونموقع بد بود ک بعض کردم

واقعیه😳 خودم به اندازه کافی مشکل دارم اینجا که میام بیشتر دلم میگیره😭

ایکاش پیش مرگ مامانم بشم خدایا قلبم میگیره میگه میخواسته حرف زدن داداشمو ببینه آخه داداشم دو و نیم سالشه حرف نمیزنه

نه یکی مثل فامیل ما ک هشت سال زنش مریض بود پرستاریشو میکرد عشق میداد  همین یکی دو ماه پیش مرده ...

مادر من به جز شوهر هرزه و روانیش هم سختی زیاد کشیده قلب آدم میگیره وقتی یاد زندگیش میوفته

2706