2752
2734
عنوان

ماکارانی درست کردم زهر مار شده 🥵

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 57 پست
بفرما یه قابلمه پر دارم  ولی تنده  مثلا خواستم امشب خوشمزه تر شه خراب کردم 😵‍💫

اتفاقا مامانم ک درست میکنه خودم سس تند میزنم بهش از قصد ک تند بشه 

😭😂 ولی خدایی در چه حد تنده اینجور که شدت تندی عرق کنه صوزتتون یا شما خیلی حساسی شاید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سیب زمینی تو زودپز اپز کن نگینی بزن قاطیش .. یا ماکارانی ابکش کن اضافه کن ... یا مواد گوشتی اضاف کن& ...

چقدر حوصله دارید، بابا یکم بسوزه طوریش نمیشه

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.

پنیر پیتزا داری بریز روش بزار یکم تو حرارت اب شه سس بشاملم که یکم درست کنی بریزی روش عالی میشه .اون طعم فلفلیشو یکم خنثی می کنه البته نمی دونم وخامت اوضاع چقدره واقعا .ولی من تازه عروس بودم یبار تو مهمونی دونوع غذا درست کردم یدونه هم سوپ که فلفش ازدستم رفت بعد زمانی که غذااوردم به مهمونا گفتم این سوپ مکزیکی حالا الکی .باورتون نمیشه از اون همه غذا که بیست وپنج نفربودیم کلی سوپ درست کرده بودم فقط دو کاسه موند همشو خوردن 😜

با ماست و نوشابه بهش بده بگو پاستا مکزیکیه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
تندیش در حدیه که بعده سه چهار تا لقمه باید یه لیوان آب بخوری 🥲

عالیه😂

فدا سرت، واسه غذا حرص نخورید 

میتونی با سس کچاپ هم بخورید ، یکم بهتر میشه

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
2706