2733
2734
عنوان

کدوم مردا خوبن به نظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 35 پست

اونی که واسه تبرعه کردن خودش ک.شر نگه پسری که با همه پریده ب درد زندگی نمیخوره هر لحظه هوس اونارو داره تو زندگیتم مشکل میوفته اونیم ک بعد ازدواج خیانت میکنه ذاتش بده 

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودت رو گول نزن چون ۹۹ درصد کسایی که اهل دختربازی و رابطه های نامتعارف نبودن انسان های خوبی هستن و تو زندگی مشترک باهاشون آرامش داری

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
اونی که قبلش کاری نکرده چون پایبند بوده به زن آیندش(اعتقادم اینه)

اخه این جور ادما من شنیدم بعدش خیانت کردن خیلی برام عجیب اومد از طرفی میگم اونیم که قبلش کاری کرده اونم قابل اعتماد نیست

در ضمن چیزی به اسم سیر شدن دل نیست 

چون این مسیر مثل این میمونه که یه آدم تشنه از دریا اب بدی ! 

هیچوقت سیراب نمیشه

مگر این که کلا مسیر مغز و رقتارو ...  رو تغییر بده 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹

بستگی به ذات اعتقادات طرف داره که اونم با زندگی باهاش میفهمی میبینی یکی پاک بوده بعد ازدواج میگه جوونی نکردم یکی هم با همه بوده بعد ازدواج میفهمه اون روابط جز افسردگی چیزی نداشته

اخه این جور ادما من شنیدم بعدش خیانت کردن خیلی برام عجیب اومد از طرفی میگم اونیم که قبلش کاری کرده ا ...

اطرافیان و رفتارش هم مهمه اگه اوکی بود که معلومه پسر خوبیه و پایبند به زندگی 

همه چیز بستگی ب ذات و شخصیت طرف داره

با اینجور چیزا نمیشه ادم بگه کدوم پایدارتره

خیلیا بودن قبل ازدواج با کلی دختر بودن وقتی ازدواج کردن حریص تر شدن 

خدایا مرسی که همیشه هوامو داشتی😍😘

به عنوان یه آقا میگم: یه آقایی که هر روز با یکی بوده هیچ وقت سیر نمیشه... کلا اینجور مردا اینطورین.

اونیم که تا قبل از ازدواج سر به زیر بوده هم ممکنه آدم نجیبی باشه و هم ممکنه شناگر ماهری باشه فقط آب ندیده

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
اخه این جور ادما من شنیدم بعدش خیانت کردن خیلی برام عجیب اومد از طرفی میگم اونیم که قبلش کاری کرده ا ...

بستگی داره

یکی تو مجردیش با کسی نبوده چون محدود بوده به قولی میگن شناگر بوده آب نمیدیده

اما یکیم هست به خاطر عقایدش اونقدر سر به زیر و با حیاست ترجیح داده اولین هاشو با زنش داشته باشه 

اون اولی شاید بعد ازدواج دلش بخواد خیانت کنه اما دومی چون ذاتش خوبه چشمش جز زنشو نمیبینه 

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
خودت رو گول نزن چون ۹۹ درصد کسایی که اهل دختربازی و رابطه های نامتعارف نبودن انسان های خوبی هستن و ت ...

اخه موردیو شنیدم که اینجوری بوده و با یه دختر که اهل همه چیه به زنش خیانت کرده 

اخه موردیو شنیدم که اینجوری بوده و با یه دختر که اهل همه چیه به زنش خیانت کرده 

موارد خاص رو مبنای تصمیم گیری قرار نده و با کسی ازدواج کن که اولین ها رو با شما تجربه کنه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
شوهرتونم اینجور ادمیه قابل اعتماده؟ با کسی نبوده قبلا؟

شوهرم با یه دختره دوست بوده که قرار بوده بره خواستگاریش که نشده 😔 ولی خب الان چشم و دلش پاکه خداروشکر

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
به عنوان یه آقا میگم: یه آقایی که هر روز با یکی بوده هیچ وقت سیر نمیشه... کلا اینجور مردا اینطورین. ...

شما به عنوان یه آقا میشه بگید ما چجوری بفهمیم که پسری واقعا نجیبه و خیانت نمیکنه بعد ازدواج و پاش نمیلغزه من خیلی چشمم از این موضوع ترسیده

2706