2752
2734
عنوان

چرا دخترای دبیرستانی این نسل اینقدر بی ادب شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عاره متاسفانه گستاخی و بی ادبی و بی حیا بودن رو با شجاعت و اجتماعی و به روز بودن اشتباه گرفتن 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
دقیقا اینکه همه رو یجور میبینید اصلا درست نی البته من راهنمایی ام😑

دقیقا 

البته بعضیا هم شورشو دراوردن اسی راست میگه

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍

متاسفانه ارزش های خانوادگی و اخلاقی و شعور اجتماعی هیچ کدوم رو یاد نگرفتن مسیئولیت پذیری که معنی ندارد برای اکثرشون 

فقط یاد گرفتن درس برای کنکور بخونن و بریزن و بپاشن و برن اینستا و چپ و راست حرفهای رکیک بزنند 

جامعه آینده کشور ما پر از افرادی میشه که خط قرمز های اخلاقی و احترام و درک متقابل و ادب معنی نداره و نابودی تمام رسم و رسومات و حرمت ها 

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
به جامعه برمیگرده کاش سال اول فقط ادب نشون بچه ها بدن مثل ژاپن

توهم یروزی یه جایی تو یه دبیرستانی درس میخوندی  پس توهم مث به مثال بی ادبی که میگید بودید

من یه آدمِ موودی‌ام,اما توو هر موودی دوسِت دارم.
متاسفانه ارزش های خانوادگی و اخلاقی و شعور اجتماعی هیچ کدوم رو یاد نگرفتن مسیئولیت پذیری که معنی ندا ...

چی میگی تو؟چزا انقد بی احترامی میکنی دخترا خودتون تربیت کنید ب بقیه کلر نداشته باشید کافیه

2706