2752
2734
عنوان

به شوهرم پیام دادم، شناسنامه ها رو واسم آورد

| مشاهده متن کامل بحث + 8924 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی شکر، پس شوهرت اینطوری هم که تعریف کردی نیست، یکم مشاور برید دوتایی زندگیتون رو بسازید، حیف بخدا، شاید مشاور بهش بگه از خر شیطون بیاد پایین و دهن بین نباشه و مستقل بشید توی تصمیمات زندگی 

الهی شکر، پس شوهرت اینطوری هم که تعریف کردی نیست، یکم مشاور برید دوتایی زندگیتون رو بسازید، حیف بخدا ...

عزیزم شانس آوردم توی خونه مامانش تنها پیش پسرم بود

بهم گفت الان نمیتونم تا یکی بیاد خونه پیش پسرم بعد میام

یعنی اگه اونا میفهمیدن هیییچ وقت نمیذاشتن شناسنامه ها رو بده

شانس اوردم واقعا

عزیزم شانس آوردم توی خونه مامانش تنها پیش پسرم بود بهم گفت الان نمیتونم تا یکی بیاد خونه پیش پسرم ب ...

ان شاالله موفق باشی وزندگیتون زود تر سرو سامون بگیره،ولی یه چند روز دیگه پیام بده پسرتو بیاره اینجور که معلومه همسرت منتظر یه اشارست

عزیزم شانس آوردم توی خونه مامانش تنها پیش پسرم بود بهم گفت الان نمیتونم تا یکی بیاد خونه پیش پسرم ب ...

واقعا متاسفم ، خیلی ناراحتم برای دلت، انشالله خدا عقل بده به شوهرت و دوتایی واسه بچه هاتون زندگی بسازید

وا خب چرا نمیاد دنبالت😢😢😢 با هم بربن زندگی کنین

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔
2706