2733
2734

هرسایتی یه جور نوشته اینکه حلقه رو ببندی به نخ بگیری بالای شکم زن باردار خطی بره پسره؟دایره بره دختر؟یا برعکس 

کسی امتحان کرده

این۵امین کاربریمه 😉
بالای نبض باید بگیری یادمه قبلا امتحان میکردیم درست بود اگر فهمیدی ب منم بگو باردارم میخواستم امتح ...

اره بالای نبض ماله زمانیه که حامله نباشی الان بگیری اشتباه میشه الان که بارداریم میگن بالا شکم بعد بیشتر سایتا زده خطی بره پسره دایره بره دختر الان من موندم چی درسته 

این۵امین کاربریمه 😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عه اره فکرکنم همینه

اگه این باشه یعنی ان تی به من اشتباه گفته من قبلا هم میگرفتم نشون میداد ۲تا اولی پسره از هرکیو گرفتم درست بوده از منم این شد الان که اولی رو باردارم ان تی گف دختره ولی هیچ علائمی ندارم از دختر فقط سمت چپه

این۵امین کاربریمه 😉
من تسبیح گرفتم برا من اخر ماه نوبت ان تی زده

به سلامتی عزیزم اگه حامله اطرافتون دارید که جنسیت رو میدونن بگو اینو امتحان کنه ببینیم چقدر درسته منم ۱۳هفته ام ۱ماه دیگه میرم که جواب قطعی بگیرم ولی کلی استرس دارم تا اون موقع خیلی دوس دارم اولی پسر بشه بعدی دختر 

این۵امین کاربریمه 😉
به سلامتی عزیزم اگه حامله اطرافتون دارید که جنسیت رو میدونن بگو اینو امتحان کنه ببینیم چقدر درسته من ...

سلامت باشی

ایشالا سالم بدنیا بیاد

یکی از دوستام ک چندماه پیس زایمان کرده میگفت درسته انجام داده